Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bennem egy gát?

Van bennem egy gát?

Figyelt kérdés
Verekedésnél van bennem egy gát, nem félek hanem attól félek,hogy ha kikapnék elkönyvelnének,hogy gyenge vagyok vagy,hogy szégyenbe maradnék. Volt már verekedésem győztesen jöttem ki belőle, van aki belém köt de nem csinálok semmit,mert ettől félek,hogy ha kikapok megszégyenülök,hogy tudnám ezt az agyamból kiverni? Elég sokan mondták gyors vagyok és technikás meg persze gyenge sem vagyok, csak annyi,hogy alacsony, kondizni is járok de az csam a kinézet az nem dönti el,hogy tudok-e verekedni vagy sem, ezeket a gátakat,hogy tudnám a fejemből kiverni,mert erősen haragszom magamra?

2018. ápr. 26. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
El kell szomorítsalak, de szerintem elég nagy gond van veled, ha a verekedés ilyen nagy szerepet kap az életedben.
2018. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kap szerepet sőt, de ha kötekednek nincs mit csináljak
2018. ápr. 26. 16:55
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kap szerepet sőt, de ha kötekednek nincs mit csináljak"


A gyenge bosszút áll,az erős elviseli,az okos leszarja.


Tudom,elég gagyi szöveg,de igaz...

2018. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra vártam de ezt is köszönöm
2018. ápr. 26. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Vállalok wing tsun órákat. :))) Garantált az öröm!!!
2018. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
"...de nem csinálok semmit, mert ettől félek, hogy ha kikapok megszégyenülök..." Hát, pedig ez barmikor benne lehet a pakliban, ha tetszik, ha nem.
2018. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2018. ápr. 26. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szükséged van a sikerélményre, el kell hinned, hogy jó vagy, nem vagy gyenge, képes lehetsz bármire. Mindennek a tudatunk szab határt, tehát mindent magunk alakítunk ki tudatosan, vagy tudat alatt. Szerintem ha szeretnél erősebb lenni, akkor néha verekedj barátokkal, haverokkal és megoldódik a probléma. Velem is verekedhetsz, én szoktam haverokkal fightolni különösen így tavasszal-nyáron. Nagy buli. Ha gondolod, én benne vagyok. Üdv!
2018. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szoktam haverokkal es mondjak eros vagyok meg gyors de meg is amikor van egy komoly incidens akkor leblokkalok, regebb 1-2 komoly verekedesem volt ott gyoztesen jottem ki de most gát van bennem
2018. ápr. 27. 16:32
 10/11 Kapitány_úr válasza:

Az ember ösztönből kerüli azt, hogy veszítsen. Azonban ha meg akarsz tanulni, nem verekedni, hanem élni, akkor meg kell tapasztalnod, hogy milyen veszíteni, elfogadni azt, hogy nem vagy isten, majd meg kell, tanulj abból is felállni. Úgy, hogy mindvégig önmagad maradsz.

Ez a fontos. Ez nem a bunyóról szól.

2018. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!