Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pestre költözés szempontjából...

Pestre költözés szempontjából fontos kérdés: Budapest mely kerületében található a legkevesebb roma lakos?

Figyelt kérdés
Mindenféle megjegyzés, beszólogatás, vagy egyéb duma nélküli válaszokat kérnék.
2018. ápr. 27. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

1,2,3,5,12

Talán még Újpest (4.), de csak a déli része. Káposztásmegyeren vannak

2018. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 27. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért? Oda akarsz költözni ahol sok a roma? Ez esetben nagyon ravasz volt a kérdés feltevése!
2018. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éppen ellenkezőleg. Rendkívül rossz tapasztalatom van velük sajnos a korábbi lakhelyek miatt, ezért szeretném mindenképpen elkerülni ezt a szituációt.
2018. ápr. 27. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
3-as vagyok, tökéletesen megértettem a kérdésed de nehéz lett volna megállni, hogy ne csavarjak rajta-))
2018. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En ujpesti vagyok.

Itt az Arpad uzlethaznal lakom.

Imadom ezt a kornyeket. Itt sok a panel es inkabb csalados emberek laknak erre.

Egy romat nem lattamaz elmult 1 evben itt korulbelul.

Raadasul itt a metropotlo is kozvetlen.

Spar,vilimegallo,szakrendelo,gyogyszertar.. nagyon szeretem :)!

21/L

2018. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyogyszertar*
2018. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6, Első vagyok és én is, a kertvárosban egyáltalán nincsenek, de azért Káposztásmegyeren... Előfordul. Szilas-patakon túlra ne költözzön, az a lényeg!
2018. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ti aztán nagyon ismeritek Újpestet... Cigányok nem úri kertvárosban, de nem is panelban laknak, mert ki nem fizetnék azt a távfűtés és közösköltség számlát, ami olyan helyen van. Viszont a lakótelep körül a szanálásból véletlenül kimaradt földszintes, de zártsorú 120-140 éves végletekig lerohadt házak... na az a cigánytelep. Újpesten is, ahogy máshol is. Mint pl. a lakótelep és az esztergomi vasút közti csücsök. Vagy a Váci úti gyártelepek hátsó fertálya. A Szilason túl a város legelőkelőbb "mintalakótelepe" van, körülötte meg luxuslakóparkok. A cigányság aránya a város más részeihez képest gyakorlatilag nulla.
2018. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!