Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn csalódtok, ha...

Milyen sűrűn csalódtok, ha egy itteni beszélgetésben képcsere történik? Megmondjátok neki ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem csalódok, csak igazam lesz, mert eleve rosszra számítottam. Bár volt már akinél lesokkoltam, hogy aztarohadt mennyire az esetem :D (nem lett semmi belőle)
2018. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jobb is meghagyni a jótékony homályt...én olyan jókat szoktam beszélgetni
2018. ápr. 27. 18:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nincs semmiféle elvárásom. Sosem társkeresés céljából álltam neki beszélgetni valakivel, hanem mert rám írtak. Szóval, lényegében mindegy volt, hogy néz ki a másik fél. Elég kevés beszélgetésnél lett képcsere, csak dumálgattunk inkább.

Ahol volt képcsere, ott egy részét inkább hagytam, mert lejött, hogy a másik túl hamar akar képet és csak kamu. A másik fele átlagos vagy szép lány volt. Egy lánnyal lett több is végül.

Ha valaki véleményt kér és azért küld képet, akkor megmondom őszintén a véleményem. Mondok pár dolgot, hogy min javíthatna, ha nem jön be.

2018. ápr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!