Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben...

Mit tegyek ebben az esetben ha egy olyan stílust kell felvegyek ami nem én vagyok?

Figyelt kérdés
Elég különc vagyok...nehezen barátkozok az osztályommal, egy lány van akivel jól kijövök, de ithon meg szidnak és cseszegetnek h csak vele vagyok és leragadok....kényszerítenek egy osztálytáborra de nem akarok menni...Most meg el akarnak szakítani a barátnömtől,hogy másokkal is barátkozzak...Mit tegyek mert másokkal nem talállom az egyhangot..untatnak. Egyszerűen nincs témám velük már próbáltam...ennyire baj ha valaki kicsit egyedibb?..akkor az a lényeg hogy legyek olyan mint bárki más. Egyszerűen nem megy a beilleszkedés. Ha el is hívan a többiek vagy valami nem.egyszerűen csak a gyertyát tartom. Mit tennétek ilyen helyzetbe ha kényszerítenek a barátkozásra?
2018. ápr. 27. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyem a májad, kb. Minden második ember "egyedinek" érzi magát, közben pedig nem az.
2018. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a külsöre vagy ilyesmire értem.hanem arra hogy nem olyan a személységem mint a többieknek. Aki nem érti az nem érti ez van.
2018. ápr. 27. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy így érted. De attól még ugyan ez a véleményem
2018. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig mindenki egyedi még az ikrek sem egyformák.
2018. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyedit arra értem most hogy az ostályba mindenki egyforma szinte.ugyanaz a zene.ugyanaz a film.ruha én meg azokat nem annyira bírom. A többiek egyhangba vann én nem.ez a lényeg.egyébként ez most h ki egyedi és ki nem pont nem a lényeghez tartozik
2018. ápr. 27. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól még hogy más ruhákat hordanak meg más zenéket hallgatnak..stb, attól mèg néha dumálhatsz velük.

Én nem vagyok se animés se punk, még is beszélek ezekkel az osztálytársaimmal.

2018. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Temészetesen beszélek velük. Csak egyszerűen ha beszélek is semmi extra..annyi az egész hogy mizu? Semmi..oke.

Mert nem tudok miről beszélni velük. Tiszta klikk az egész osztány és ha odamegyek akárkihez jön a többi,ők beszélnek(azt se értem miről) mert össze vannak szokva én meg állok ott mint darab fa és néha hozzá tudok szolni. Ez nem is érdekelne mert engem igazából nem érdekel az osztály meg hogy egy barátnőm van,csak az a baj hogyha haza jövök,itt b*szogatnak és eröltetik rám a barátkozást hol ott nem akarok.most meg lesz egy osztály tábor de semmi kedvem menni. A barátnőm nem rudja kifizetni,nekem meg kötelező menjek. És ez a baj hogy egyszerűen nem értik hogy nem tudok ezekkel barátkozni teljesen nem egy húron pendülük.Nem véletlen az a barátnőm aki,mert ő ugyanigy van vele mint én ,mindig van témánk,jól érezzük magunk,ennyi.a többiekkel unalmas. És ezt nem rudom már hogy elmagyarázni mert nem értik.

2018. ápr. 28. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!