Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak-e itt olyanok, akik...

Vannak-e itt olyanok, akik tudnának nekem segíteni? Mosonmagyaróváron keresek egy személyt, fel szeretném venni a kapcsolatot vele.

Figyelt kérdés

Úgy érzem ha nem cselekszem, teljesen kicsúszik az életemből az a valaki, akit keresek. Nem tudom képes lennék-e őt elveszteni. Az illetőt neten ismertem meg, nagyon sokat beszélgettünk, személyesen is találkoztunk, több napot töltöttünk együtt, de sajnos megbántottam. Sajnos annyira megharagudott rám, hogy azon a platformon ahol eddig elérhető volt, már nem az. Lehet, nem csak haragot érzett irántam, lehet neki nem is volt fontos a velem való kapcsolata, de olyan csúnyán váltak el útjaink, hogy nem tudom elfogadni. Mérgemben töröltem minden elérhetőségét, telefonszámát, e-mail címét. Közösségi oldalakon nincs fent, mint ahogy én sem. Azt hittem, hogy képes leszek őt elengedni, de nem: nagyon hiányzik, szeretem őt.


Ha tudnám a teljes nevét, pontos lakcímét, akkor küldenék neki írott levelet. A másik probléma, hogy 170 km van közöttünk.


Ha van valaki, aki esetleg tanácsot tudna adni, hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot, azt megköszönném, különösen olyan emberekét, akik Mosonmagyaróváron laknak, nekik - ha akarnak segíteni - privátban megírhatom a keresztnevet és a körülbelüli lakcímet.


Köszönöm előre is a segítő szándékokat!



2018. ápr. 28. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebook? Instagramm? Tudod a nevét, nem? Tuti fenn van másoldalakon is.
2018. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csinálj 3gy másik fiókot és írj neki onnan
2018. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a döntését és hagyd békén. Csak képzeld el a helyzetet fordítva: valakiből eleged lesz, megpróbálod kizárni az életedből, erre felbukkan a semmiből, kinyomozva a lakcímedet, és levelet ír neked... te nem találnád ijesztőnek? Szóval: HAGYD BÉKÉN AZ ILLETŐT.
2018. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, 2-es, mint írtam nincs fent közösségi oldalakon.


3-as, az a probléma, hogy olyan hirtelen és gyerekes módon váltak el útjaink, valahogy nem tudom feldolgozni hogy valakivel, akivel korábban a legnagyobb megértésben voltál, akivel az együtt töltött időre szép emlékként tekintesz, egyszer csak úgy felszívódik. Nagyon sokat szomorkodom mostanában emiatt, én nem zaklatni szeretném, csak hallani tőle, normális emberi módon, hogy hányadán áll a vásár részéről. Ismerve őt, az is lehet, hogy a sértődés nagyobb úr nála, mint azok az érzelmek amiket esetleg ő is érezhet. Ha pedig neki tényleg csak ennyit jelentett, azt sajnos tudomásul kell vennem, de tőle szeretném hallani.

2018. ápr. 29. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálom megvilágítani a másik oldalról is a dolgot. Az elmúlt húsz évem azzal telik, hogy próbálok menekülni egy hasonlóan ijesztő, "romantikus" idióta elől, aki nem volt képes elfogadni a döntésemet. Ezért nincs telefon a nevemen, és nem merek bejelentkezni a lakcímemre, mert az illető ráadásul hozzáfér bizonyos adatbázisokhoz a munkájából kifolyólag. Azért döntöttem így, mert hosszú hónapokig követett, és ráadásul videófelvételeket is készített rólam. Ezekről úgy szereztem tudomást, hogy egy közös ismerősünk felkeresett pár évvel később, és a lelkiismeretére hivatkozva elmondta nekem. Évekig hívogatta a szüleimet, és próbálta kiszedni belőlük, hol lakom. Ő is "csak" annyit akart, hogy "tisztázzunk" dolgokat. Ráadásul én nem is egyik pillanatról a másikra szakítottam meg vele a kapcsolatot, hanem voltak tisztázó beszélgetéseink, de úgy tűnt, hogy egy őrülttel van dolgom, amit a későbbi események be is igazoltak.
2018. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megértem hogy ebből adódóan vannak félelmeid, de én nem egy romantikus idióta vagyok, mint a történetedben szereplő egyén.


Szerintem számodra is világos, hogy ezt az oldalt sok mindenre használják, sokféle ember, hadd engedjem már meg magamnak, hogy feltegyek egy kérdést segítségkérés céljából, és ne kelljen bármiféle hátsó szándékot belelátni ebbe. Számomra az illető sokat jelent... vagy fogalmazzak úgy sokat jelentett. Ha meg lennék győződve arról, hogy ő már semmit sem akar tőlem, csak kihasznált, akkor még az emlékét is szeretném kitörölni, nemhogy érdekeljen mi van vele.

Esetemben pedig közel sem voltak ilyen közös beszélgetések, mert bár próbáltam vele többször is beszélni, ő nem igazán hajlott erre. Szinte gyerekes módon szakadt meg vele a kapcsolatom.


Persze ha ez így normális egyesek szerint, ám legyen. Megismerünk valakit, rengeteg közös időt töltünk el, láthatóan élvezzük egymás társaságát, életünk részévé válik a másik, aztán még egy emberséges búcsúzásra sincs lehetőség, akkor én kérek elnézést, hogy mertem szóvátenni, hogy számomra többet jelentett egy emberi kapcsolat, egy szemétbe dobható, lecserélhető akármitől.

2018. ápr. 29. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:

"...hadd engedjem már meg magamnak, hogy feltegyek egy kérdést segítségkérés céljából, és ne kelljen bármiféle hátsó szándékot belelátni ebbe."


A kérdést feltehetted. Válaszokat is kaptál, ám nem mindegyik tetszik neked. Ez egy olyan oldal, ahol neked nem tetsző válaszokat is kaphatsz. Nagyon sajnálom.

2018. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.


Átértékelve a nekem nem tetsző válaszod, lehet hogy hallgatnom kellene rád, és valóban elengedni. Ő is nőből van, lehet hogy tényleg már látni sem akar, azt meg világért sem szeretném ha hasonlóakat gondolna mint te. Nehéz lesz elengedni, mert legbelül még szeretem. Viszont nem fogok senki kegyeiért esedezni.

Igazából a kérdést is törölném ha lehetne, de sajnos nincs rá mód, de ezúton már tárgyatlan a dolog.

2018. ápr. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!