Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki fiatalon...

Van itt olyan aki fiatalon megszakította a kapcsolatot a családjával? Hogyan alakult az életetek? Nem rossz hogy nincs senkitek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelen. Kellett hozzá pár év terápia, de azóta nagyon jól alakult az életem, tele vagyok tervekkel, célokkal, jó karrierem van, fantasztikus barátaim, boldog párkapcsolatom és olyan hobbijaim, amikben ki tudok teljesedni.

Miért ne lenne senkim? A barátaim mindig mellettem voltak, akkor is ők voltak egyedül fontosak számomra, amikor még a családommal kellett élnem. Nekem a család már kiskorom óta is csak szükséges rossz volt, nem pedig bármiféle érték, csak nyertem azzal, hogy azok az emberek, akik egész gyerekkoromban válogatott formában bántalmaztak már nincsenek az életemben.

2018. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szorultam rá erre, de egyik legjobb haverom teljesen megszakította a kapcsolatot a családjával 16 éves korában és a barátnőjével él azóta, akivel tökéletesen meg vannak. Külső szemlélőként is azt mondom, hogy annál jobb döntést nem is hozhatott volna, mert rémes családja van.
2018. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy valaki nem tartja a kapcsolatot a családjával, még nem feltétlenül igaz, hogy ne lenne senkije. Másrészt attól, hogy valakinek családja van, még nem biztosíték arra, hogy van bárkije. Csak élnek egymás mellett mint az idegenek.
2018. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!