Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik azt egyes nők,...

Miért érzik azt egyes nők, hogy mindenáron vékonynak kell lenniük?

Figyelt kérdés

Oké, nem akarnak elhízni, szépek akarnak lenni, de mire jó az, hogy közel az 50-hez úgy lefogynak, hogy beesik az arcuk, nyakuk olyan, mint ha beszívnák a bőrüket, kezük ráncos. Oldalról nézzük őket olyanok mint a cölöpök. Ráadásul többen 180 körüliek, szóval nagyon meg se látszana rajtuk, plusz vannak azért gyerekeik. Mindenki úgy érzi jól magát ahogy ő jónak látom, de már rosszul vagyok attól, hogy 40-50 évesen rinyálnak, hogy "nem tudnak" ruhát venni, meg hogy néznek ki-aztán tök normális az alkatuk. Többen inkább ilyen kapszulákat vesznek be, van aki nem is eszik, és/vagy nem sportol.

Ha valaki még leszólna, hogy én ne pofázzak, mert biztos hájpacni vagyok annak írom: 170 cm vagyok, 75 kiló, 19 éves és sportolok, mellette tanulok és/vagy dolgozok.


2018. ápr. 29. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert társadalmilag ez az elvárt. Elég csak megnézni egy reklámot. Plusz az idős nőknek alapból nagy hátrányuk van. Fiatalon még talán találnának túlsúlyosabban párt, de idősként már oda a fiatalság, legalább az alakulat meg akarják őrizni, ha már a bőrük feszességének oda. Én nem hibáztatom őket.
2018. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves első, azért nem mindegy, hogy az izom, vagy a háj nyom rajta ennyit. Ha egy sportos kockás hasú nőnek mondanád ezt, letépné a fejed. A netto butaságodhoz pedig gratulálni tudok csak.
2018. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Én 181 cm-es férfiként vagyok 74 kiló. Szóval már ne is haragudj de el vagy hízva. Legalább 10 kilót fogynod kéne, ahelyett hogy itt irigykedsz meg szidod azokat a nőket, akik nemzabálnak annyit.
2018. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
A harmadiknak pedig üzenem, hogy egy izmos 170 cm-es nő sem 75 kiló. de még 70 sincs.
2018. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
3-as egy testépítő nő sem 75kg 170 centisen ,az kb férfi súly. Persze ha profi és teli van lőve cuccal akkor lehet ennyi de az meg már nem "nő". De nyilván a kérdező is profi testépítő ,nem csak szimplán dagadt.
2018. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Bakker te kövér vagy!

Én 165 vagyok 55 kiló, kondizom, de kerek a fenekem, lapos a hasam, vékony a derekam és kerek a mellem is. És nem szikkadt a fejem, testem negyvenesként.

Csak lesnél milyen 40-50 közötti nők vannak az edzőtermekben.

Te viszont tuti kövér vagy, vagy pedig NDK súlylökő. 😂

2018. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyok modell. Ezt azért is írtam, hogy túlsúlyosként érdekes nem aggódok. 5 éves korom óta judoztam, 8 éves korom óta kézilabdáztam, beállós voltam, oda kell erő. Most már csak hetente egyszer úszok mellette biciklizek mindenhova, heti 2-3 alkalommal hosszabb távokra is elmegyek, erőfeszítéssel, és nem irigykedek azokra akik végig sírnak egy bevásárlást, hogy nincs ruhájuk, vagy úgy néznek ki mint valami aszalt gyümölcs. Nyílván betegség is közrejátszhat, nem támadbi akarom őket, de az előzőekben leírt példában a hölgynek igazán jó alakja volt még így női szemmel is, de elcsúnyította magát. Találok magamra ruhát, ha megtámadnak meg tudom védeni magam (volt már olyan eset amikor sötétben próbáltak leteperni, de sikerült megúsznom). Mellette a szénhidrátot, mesterséges cukrot mellőzöm és nem bogyók hatására próbálom elérni a fogyásom.
2018. ápr. 29. 10:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Valamint én nekem még azt mondgák, ha valaki úgy fogy, hogy nem eszik (nem az, hogy életmódot vált, valóban nem eszik, max almát egyszer) az nem zsírt veszít, hanem izmot. És mellette nem is mozog.
2018. ápr. 29. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a korral aszalódik a test, persze ha kitöltik zsírral...
2018. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
3as, 181 cm 74kg LOL. Kisfiú :)
2018. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!