Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert akar a szemelyi edzo...

Miert akar a szemelyi edzo kollegam mindenaron edzeni engem?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom van edzoterem is amit mi is hasznalhatunk. Mivel van egy kis tulsulyom ezert le szoktam jarni munka utan. Az agyik ott dolgozo pasi mar tobbszor felajanlotta nekem a segitseget, de eddig mindig visszautasitottam mert egyreszt szegyenlos vagyok, masreszt ciki, hogy ott izzadok egy olyan ember elott akivel vegulis egy helyen dolgozunk, meg amugyis mar annyiszor volt, hogy tanacsokat osztogattak emberek, de nem is ismertek.


Na mindegy, lenyeg az, hogy ma is lent voltam, epp a futogepen, erre bejott mellem es elkezdte megint, hogy o segiteni akar, mert latja, hogy milyen kemenyen dolgozom, hogy fogyjak. Es most mar nem kerdezte, hanem gyakorlatilag kozolte, hogy holnap edzest tart nekem, meg tanacsokat is fog adni.


Most ezt mire veljem? Ennyire megsajnalta a kover csajt?


Azt tudni kell, hogy mindketten a ceg alkalmazottai vagyunk, szoval ezert nem kap extra penzt.


2017. dec. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs elég ügyfele, és így akar újakat szerezni. Ha neked bejön, tetszeni fog és hasznos, akkor pedig simán elhiresztelheted a melóhelyen ami újabb ügyfeleket jelent.
2017. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek ugyfelek. A ceg ahol dolgozunk alkalmazza ot is teljes munkaidoben foallasban.

Orakat is tart, ami az itt dolgozoknak ingyenes.

2017. dec. 26. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Akkor biztos fel akarsz szedni. Vagy a csinos barátnőd akarja felszedni.
2017. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg látja, hogy óriási erőfeszítést teszel, de a hozzá nem értés miatt nem sok eredménnyel. Mint amikor a kezdő háziasszony kezéből kiveszi a nagyi a fakanalat, és inkább megmutatja, hogy mit hogyan kellene.
2017. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor megsajnalt. Koszi a valaszt.
2017. dec. 27. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!