Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik azt egyes nők,...

Miért érzik azt egyes nők, hogy mindenáron vékonynak kell lenniük?

Figyelt kérdés

Oké, nem akarnak elhízni, szépek akarnak lenni, de mire jó az, hogy közel az 50-hez úgy lefogynak, hogy beesik az arcuk, nyakuk olyan, mint ha beszívnák a bőrüket, kezük ráncos. Oldalról nézzük őket olyanok mint a cölöpök. Ráadásul többen 180 körüliek, szóval nagyon meg se látszana rajtuk, plusz vannak azért gyerekeik. Mindenki úgy érzi jól magát ahogy ő jónak látom, de már rosszul vagyok attól, hogy 40-50 évesen rinyálnak, hogy "nem tudnak" ruhát venni, meg hogy néznek ki-aztán tök normális az alkatuk. Többen inkább ilyen kapszulákat vesznek be, van aki nem is eszik, és/vagy nem sportol.

Ha valaki még leszólna, hogy én ne pofázzak, mert biztos hájpacni vagyok annak írom: 170 cm vagyok, 75 kiló, 19 éves és sportolok, mellette tanulok és/vagy dolgozok.


2018. ápr. 29. 09:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Öregen tényleg gáz gebére fogyni, mert beáll a pulykanyak effektus.
2018. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!