Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk, férfiak. Összejönnétek...

Fiuk, férfiak. Összejönnétek egy macskamániás nővel? Ha amugy minden más okés. (pl5macska lakásban)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megvan a hátránya sajnos , mindig a macskák lesznek az elsők , nyaralások és utazások szintén kilőve , mivel szegény macskakát nem tudná hátrahagyni még 1 napig sem :) hidd el hosszú távon rájönnél te is
2018. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én a kutyákat is, macskakat is szeretem, de nem. Ha van egy macskája, meg oké, de 5 macska egy lakásban, nekem már sok lenne.
2018. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bírom azt, mikor emberek mondják, hogy kutya, macska nem higiénikus lakásban. Megnézném ezek hogy élnek, mennyire patika tisztán...

Párom tahó apja, aki egy vajaskenyeret képtelen magának megkenni, szerintem még rohadt hagyma is van a műhelyében, hányinger kerülget néha, amikor oda kellett bemennem.

De macska nem mehetett be a házba...

2018. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Eltaláltad nincs patika tisztaság nálam. De a kutya macska nyalogatja a seggét aztán a házban minden mást. Megy csepeg a nyála meg ugy a szőr. Azért az nem ugyansz minthogy milyen rendszeresen van letörölgetve.
2018. ápr. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. A macskamániádok mind zakkantak.
2018. máj. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van öt kiscicám +az anyuka. Persze ez ideiglenes amíg a kicsiket elviszik.Akkor én már nem kellek?Tisztán vannak tartva és édesek.Akkor én már nem kellek?Ugyan már!
2018. máj. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!