Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség, hogy irjam meg a...

Diana- kérdése:

Segítség, hogy irjam meg a fiúnak hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy fiú aki 17eves és nagyon nyomul vagyis eddig egyszer talalkoztam vele de nem tetszik és csak régebben tetszett de mar nem és mar nem vagyok bele szerelmes de ő igen vagyis úgy látszik hogy ő igen és az írásából is ez derül ki meg még olyanokat irt hogy szóljak neki ha el akarom mar veszteni és hogy majd ő szívesen elvisz hazibulikba.. nagyon idegesito mar és nem akarok tőle semmit de nemtudom hogy most mit csinaljak .. nem akarom h egy ilyen gyerek megb@sszon Nemtudom h ő mit is akarna.. annyira meg nem ismerem de az biztos h nekem nem tetszik a gyerek .. alapból mosolygós fejeket küld és túl kedves nekem de megis perverz és én utalom ha egy gyerek ennyire kedves mar .. és unalmas..mar gyereket is akar ilyeneket ir hogy vár ameddig kell de a legszrabb az egészben az az hogy egy gimibe fogok jarni vele és alapból nem miatta mentem oda hanem ez utána derült ki hogy ő is oda jar és ajhh..😔 Ja es foggalmam sincs hogy irjam meg neki h nem akarok vele jarni Mivan ha besertodik es megutal es nagyon rossz lene úgy a gimibe..😔 ráadásul nem akarok szexelni 15 evesen hanem csak ilyen 16vagy 17evesen mert alapból nagyon sokan mondjak hogy mennyire faj stb és egyik ismerosom mesélt az elsőről és olyanokat mondott hogy neki nagyon fajt sirt is és nagyon vérzett és hogy ezer abbahagyta a pasija szóval ezért se akarok meg senkivel se lefeküdni főleg nem jarni vele! Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült ! 15/L
2018. ápr. 29. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha megsértődik, az az ő baja, ezt finomabban nem tudod elintézni, megmondod, hogy nem érdekel és kész.

Már rég le kellett volna állítanod, azt gondolom.

2018. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak attól felek hogy ugye ahogy mar írtam egy gimibe fogok vele jarni és Mivan ha megutal és meg ellenem fordítja a többi gimist vagy hazugságokat mondana rolam vagy nemtudom ..mindenképpen bemegyünk azért beszelni egy másik gimibe hátha a létszám miatt felvesznek de Nemtudom mi lesz.😔
2018. ápr. 29. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne írj neki vissza, vagy csak időszakosan, naponta egyszer, és hanyagul, emoji nélkül, ha nem mered neki megmondani. De az lenne a legtisztább, ha leírnád neki, hogy nem szeretnél vele többet beszélni.
2018. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most meg hivasba akart beszélgetni persze én azt írtam neki hogy nem erek rá a barátnőmmel beszelek csak kamubol de basszus nagyon gaz és idegesito de nem akarom megbántani a gimi miatt :/
2018. ápr. 29. 19:04
 5/14 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Basszus hazudd neki azt, hogy bele vagy esve 1 másik fiúba. Aki ezt nem tudja rólad, de nagyon bele vagy.
2018. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerekperec hogy nem akarsz tőle semmit, ez a legjobb amit tehetsz. Mert hitegetni még ha nem is mondasz neki konkrétat és ő beleképzel dolgokat elég tré szitu, pláne hogy nem is mondod neki hogy ez max barátság/haverság. Nem jártok, nem vagytok összekötve van választási lehetőséged amivel élned is kell, és megmondani neki hogy ne nyomuljon rád mert nem akarsz tőle semmit. Ezt lehetőleg minél előbb, és ha esetleg találkozol vele kocsmában buliba itt ott óvakodj tőle, légy résen. Ne érdekeljen hogy besértődik mert így is úgy is befog azon hogy a csaj akit magáénak gondol (persze tévesen), nem akar tőle semmit. Hagyd hadd hisztizzen. Amúgy a szexet illetően ne hallgass másokra, mindenkinek más és más az első alkalom. És nem csak a hely az idő de a társ is nagyon sokat számít majd. Ha egy valami hülye gyereknek adnád oda magad aki csak durr beleront a közepébe akkor biztos hogy fájni fog nagyon vérezni és majdnem hogy megutáltatja veled a dolgokat. De ha jól választod ki, olyan valakit aki tekintettel van rád, rendesen alapozik és szépen fokozatosan lépésről lépésre halad veled együtt akkor viszont jó lesz. (némi fájdalom meg vér így is lesz, de hamar alább hagy). De mint mondtam ez változó, lehet te pont az a típus leszel aki majd meghal, lehet hogy az aki probléma mentesen könnyen veszi. Majd kiderül, addig is még van sok időd, annyi tanácsot hozzá hogy ne menj bele olyanokba amit még nem szeretnél, és ne görcsölj rajta. Annyit engedj amennyi még neked belefér, senki sem siettet és ne is engedd. Most lehet úgy tűnik hogy egy hatalmas lépés, de amint túl vagy rajta épp ugyan olyan hétköznapi dolog lesz mint mondjuk filmet nézni vagy levinni a szemetet.
2018. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak az a legrosszabb hogy a mai világba csak arra mennek és egy normalis fiú sincs legalábbis nem talalkoztam meg olyannal. Ha valaki lefekszik valakivel valamilyen buliba mondjuk, akkor az utána hogy hogy nem bánja meg?
2018. ápr. 29. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak az a legrosszabb hogy a mai világba csak arra mennek és egy normalis fiú sincs legalábbis nem talalkoztam meg olyannal. Ha valaki lefekszik valakivel valamilyen buliba mondjuk, akkor az utána hogy hogy nem bánja meg?


Hidd el hogy van csak rossz közegben keresgélsz vagy nézelődsz. Hát ha valaki buliban fekszik le valakivel és veszti el az olyan is hogy nem hogy ez nem érdekli hanem kb semmi se. Buliban van pia van haverok, és valószínűleg nagyon be van állva. Vagy aki nem olyan még se az megbánja persze 1000x. Persze függ attól is hogy kivel és h milyen volt. Lényeg a lényeg ne buliba részegen random arcal ha lehet...

2018. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat nem is akarok egy ideig ilyen helyekre jarni főleg nem 15evesen majdnem
2018. ápr. 29. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
A bulival meg a kocsmával nincs is baj, csak az nem mindegy hogy kikkel mész és mit csinálsz ott. Ahogy gondolod, csak ne hogy abba a hibába ess hogy sok jó dologtól fosztod meg magad badarságok miatt. Ameddig olyan a társaság a körülmények és a mentalitás addig nincs probléma sehol se.
2018. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!