Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van! Mindig mimdenki...

Elegem van! Mindig mimdenki piszkal mindennel, unom mar, bele untam . Meg akarok halni, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Hiaba probaltam pozitivan hozzaalni a dolgokhoz mindig jott valami/valaki aki szetrombolta amit addig “felepitettem”
2018. febr. 22. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Én aztán nem tartalak vissza.
2018. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod, hogy mások beszólásai vagy véleménye befolyásoljon? Miért érdekel, mások mit gondolnak? Engem fél életemben piszkáltak, bántottak és kiközösítettek, amint megtanultam leszarni, azonnal fordult a kocka.
2018. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
1-es mekkora egy paraszt vagy.
2018. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Keress rá a Kék-Vonalra. (Nem hagyja, hogy belinkeljem...)
2018. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne légy szomoru én nagyon "szeretnélek"!
2018. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Életkor, nem, foglalkozás?
2018. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Mert hagyod..de ha meg akarsz halni akkor felesleges az életedre vonatkozó változást javasolni. A gyengék mindig inkább meghalnának ahelyett hogy tegyenek magukért.

De gondolom azt azért írtad hogy nyalizzanak neked hogy ne tedd. Szerintem a te dolgod ne hagy hogy mások (mint aki beszólt az1esnek) lebeszéljenek.

2018. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsonak uzennem:)—ha valami esetleg nem tetszik ne olvasd el ..gorgess tovabb ,nem azert irtam higy nyalizzanak ..nem ismersz ugyhogy kerlek ne te tudd jobban mit miert csinalok...nagyon “baratsagosnak”tunsz biztos veled is igy bantak ahogy te velem ,azert vagy ekkora gyasz;)Segitseget kertem ha esetleg volt aki ilyen helyzetben volt ,mert ketlen hogy egy embersem volt mar igy..!Elsonek pedig koszonom az uzenetet :) nem atkozlak szet mert a vegen ram szall!;)
2018. febr. 22. 17:36
 9/16 A kérdező kommentje:
A tobbieknek pedig koszonom!
2018. febr. 22. 17:37
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Hát kérdező te vagy a gyász ha ilyet írsz ki..végülis a többieknek mit köszönsz? Ők se oldották meg a problémát. De akkor..


Jajj ne akarj meghalni biztos jobb lesz majd..annyira értékes vagy.


Mivel ők se ismernek hidd el pont annyira leszarnak téged mint én. Csak ide járnak jótündért játszani hogy jobbnak érezzék magukat közben semmit se segítettek

2018. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!