Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ellenem elfogatoparancs?

Lehet ellenem elfogatoparancs?

Figyelt kérdés
roviden a story: interneten beszelgettem vkivel sokaig akivel eldurvult a viszony es a veszekedesek kozepette fenyegetozni kezdtem. utana egyszer jott is a rendorseg, mert nem erezte magat biztonsagba a szemely, de ok el is mentek, nem lett semmi. aztan mikor mar nem beszeltunk akkor a haza elott a rendorok ejszaka ramtalaltak, es utana nem zaklattam, de most irtam neki, bar nem fenyegetozesbol, de megijedt. ha most feljelent, mar pedig van oka sajnos, lesz ellenem elfogatoparancs, vagy csak idezest kapok? kerlek ne itelkezzetek, bantott o is eleget, csak o nem ilyen formaba. szerintetek?
2018. ápr. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak lecsukni én úgy tudom,hogy ha fenyegetsz is valakit,de nem nevezel meg eszközt,hogy mivel akarod megölni pl.,akkor azzal nem szoktak elvileg foglalkozni. Max. kihallgatnak aztán lezárják az ügyet x év múlva. Van jobb dolguk is a rendőröknek,mint hülyeségekkel foglalkozni. Nyívlán nem ártasz neki akkor meg pláne nem. Ne beszélj vele ennyit tehetsz.
2018. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Umaku ***** válasza:

Ez most komoly? Hát öregem remélem lecsuknak néhány napra és majd megtanulod hogy hol is van az a bizonyos határ.

Mellesleg az anyámat is zaklatta egy ilyen okos manus és lecsukták 2-évre a kis cukorpofát. De vagy 5-évig tartott ez az egész bíróságos hercehurca.

Ha tudod hogy békén kéne hagynod, hogy megrémiszted akkor miért csinálod?

De most őszinten, gondolkozz már egy kicsit!!

Ha veled fordított esetben ezt tennék te mit éreznél? És most hagyjuk hogy Ő mit tett veled mert mint irtad a másik fél már réges rég lezárta.

Remélem megjön az eszed mielött megkéri néhány barátját hogy mutatkozzanak be neked.

2018. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha visszatérő módon csinàlod és benne félelmet keltesz, akkor az kimerítheti a zaklatás tényét. Ha büntetett vagy már, akkor akár börtön is lehet. Ha elfoagatóparancs van veled szemben érvényben arról tudnál. Pl ha nem tettél eleget idézésnek stb. Az nem jó jel, ha a rendőrök a helyszínen találtak. Először beidéznek tanú/gyanúsítotti kihallgatásra, ha megáll veled szemben a vád, akkor vádemelési javaslattal mennek tovább az iratok az ügyészségre, aztán mászkálhatsz a bíróságra.
2018. ápr. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége? Kibékültetek?
2022. máj. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!