Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, csak szerintem néz ki...

Lányok, csak szerintem néz ki tök jól I. Ulászló?

Figyelt kérdés

Itt nagy érettségire magolásközben megakadt rajta a szemem. Kár hogy ilyen hamar feldobta szegény a pacskert... Ti is bevállalnátok egy menetre? XD


[link]



2018. máj. 1. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit dobd félre a tankönyvet és pihenj :D de tényleg nem rossz :)
2018. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én blokkolnám. Hol temették el?
2018. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom sajna nincs meg a holtteste, mert 2. Mudád testőrei elkapták, mikor leesett a paciról Várnánál, és gondolom, kicsit szétkapták a drágát... 😕
2018. máj. 1. 21:54
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem Szent István tetszik, és láttam is, hogy oda van a szobra alá írva, hogy 967-1038, csak azt nem írták, hogy milyen körzetszámmal :(


Viccen kívül: I. Ulászlóról korabeli kép nem maradt fenn, ez így ránézésre egy 18. vagy 19. századi rajz, a művész ilyennek képzelte és kész. Ha meg már teljesen az ízlésére van bízva, nyilván nem egy ragyás gnómot fog rajzolni, így ha beugornál az időgépbe, hogy megkeresd, csalódni fogsz, ennek a képnek semmi történelmi hitelessége nincs :) Ha autentikus képet nézünk, nekem a bajor II. Lajos király tetszik, csak meleg volt, úgyhogy nem lenne esélyem nála :D

2018. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem tartom különösebben jóképűnek. Bár elszántnak és erősnek és hősiesnek néz ki a képen. Természetesen gondolni kell arra, hogy a kép mennyire felelhet meg a valóságnak. Feltételezhető, hogy idealizálták.
2018. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hm... Lehet, hogy ő lesz a következő kedvenc királyom, persze csak Mátyás után! 👌💚
2018. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem II. Lajos magyar király egész faca. Ezt egy olyan ember "rajzolta", aki cáfolja az összes festményt Lajosról miszerint szerinte ez a legvalósabb..nem tudom

2023. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!