Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki? :/szerintem enyém...

Valaki? :/szerintem enyém lett a legrosszabb felvételi (összesen 51p,18mat és 33magy. Össz 93. Ezekbe a sulikba szeretnék bejutni:Xántus (angol haladó 4+1, Hunfalvy angol, Szerb Antal nyek, Vörösmarty média. Esetleg felvesznek bármelyikbe is?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, nagyon el vagyok keseredve:( esetleg aki ezek közül valamelyikbe jár, írhatna😅)

2018. febr. 13. 21:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Az 51 pont rossz?? Barátom, te nagyon el vagy tévedve. Teljesen átlagos az eredményed, szóval jó eséllyel indulsz.
2018. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
25 p matek és 31 p magyar felvételit írtam még 2014ben. Átlagom 4,3 lehetett akkor, az angol szóbelin pár pontot vesztettem. Nem emlékszek mennyi volt az összpontszámom, de engem nem vettek fel odaahova jelentkeztem. Bonyhád Petőfi és Szfvár gr. Széchenyi. A fehérváriról pontokkal csúsztam le.
2018. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
A Vörösmarty médiára és a Szerb Antalba boztos nem. Médiára tavaly szóbekihez minimum 38 pontos magyar és 20 pontos matek kellett. Szerb Antalba 116 pont.
2018. febr. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Hunfalvy angolra sem sok, oda kb 147 pont kellett tavaly, javaslom írd be a többi nyelvet, pl franciára csak 127 kellett, többire 135 körül, azokra van esélyed talán.

Xántusba tavaly 32 pontos magyar és 22 pontos matek kellett a szóbelihez, tehát az sem nagy esélyes. Ilyen központival nagyon utána kellett volna nézned hová mennyi pont kell, remélem írtál be mást is.

2018. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Médiából ennyi ponttal tudom javasolni az Ujbudai Szécshenyi Gimnáziumot.Esetleg Csík Ferenc Gimnázium.
2018. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Egy csomó helyre elég a pontod, de amiket felsoroltál azokba épp nem sajnos. Ezek közül egyedül a Hunfalvy a reális, de ott sem az angol kéttan, amire 147 pont kellett tavaly. Az angol nyekre 137 pont kellett, oda elvi esélyed van, de nem biztos az sem.

Ha már elküldted a jelentkezésed akkor sorrend módosításkor próbáld a Hunfalvy többi tagozatát is felvenni pluszba,ha engedik, hátha oda bekerülsz. Ha még nem küldtétek el a jelentkezést akkor meg eleve írd be a Hunfalvy többi tagozatát, illetve ilyen gimiket mint Petőfi angol nyek, Szent-Györgyi Albert angol, Széchenyi, Corvin.

Sok sikert, a Hunfalvy remélem összejön!

2018. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumban is van média, oda kevesebb pont kell.
2018. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze, írtam mást. Szabó Lőrinc angolos, Gundel kéttannyelvű turisztikai, Kőrösi kéttan. baptista (III.kerület), meg az utolsó kettőnek beírtam a (17. kerületi) Békésyt és szintén 17.kerületi Kőrösit. Már lélekben felkészültem, hogy a Békésybe fogok járni...:(
2018. febr. 14. 15:49
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
Hiába pontoztatok le a sárga földig, én akkor is azt mondom, hogy van esélyed ezzel az eredménnyel. Ha tényleg ennyire akarod azt a sulit és mégsem kerülnél be, akkor szülőd menjen be az igazgatóval beszélni és megoldják nem hivatalos úton, de ezt csak halkan mondom... Ez nem egyetem, itt az igazgató megtehet bizonyos dolgokat és általában jószívűbbek is szoktak lenni.
2018. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, te vagy számomra a remény😅😄mondjuk az nem tudom számít-e, hogy mindkét tesóm a Xántusba járt, bár szerintem nem:/
2018. febr. 14. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!