Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A karácsony lényege -szerintem...

A karácsony lényege -szerintem- a szeretet, Jézus születése, és hogy együtt legyen a család. Miért van minden manapság ennyire felfújva?

Figyelt kérdés
"Drágábbnál drágább ajándékok, mindennek tökéletesnek kell lennie, akár 100 ezret is kiadnak ajándékokra..." Szerintetek is ez a karácsony lényege? :(
2017. dec. 10. 09:35
 1/6 anonim válasza:
Ajándék minek? Jó kaja pia sör meg a csajok!
2017. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindennek a lényege az üzlet, nem pedig az, miért lett kitalálva.
2017. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is mindig úgy vagyok vele, hogy fel van fújva ez az egész. Nézz bele egy reklámújságba. Olyan dolgokat találnak ki, amiket minél drágábban lehet eladni. Egy 86grammos csomag oreos milkagolyócska kerül 700ftba. Azér' álljon meg a nászmenet...

Én mindig azt szeretem a legjobban a karácsonyban, hogy végre együtt a család:karácsonyfadíszítés, sütögetés-főzicskézés, társasozás, kutyasétáltatás, filmezés mind együtt.

Mindenkit meglepek vmivel, de nem bazinagy ajándékok, inkább ütős, poénos dolgok. Van, hogy csak közös, családi ajándék van, de annak örül mindenki a legjobban.

2017. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Jó, hogy a karácsony pogány-kelta ünnep, és Jézus nyáron született :)
2017. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban március 25-én, már ha jól tudom :D
2017. dec. 10. 19:17
 6/6 zsuzsi_kiss válasza:
A legnagyobb ajándék a család❤️ Én sem értem azokat akik több mint 100.000ft-ot kiadnak ajándékra
2018. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!