Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha a...

Ti mit gondolnátok, ha a cserediákotok ilyen képpel reagálna?

Figyelt kérdés

A nyáron egy hónapig cserediák leszek, majd vissza is fogadom az illetőt. Már beszélgettünk (cseteltünk), láttam róla képeket, és olyan kép alakult ki róla, hogy nagyon szimpatikus, a családja családcentrikus, hasonlóak, mint mi. (Szüleim is szimpatikusnak tartjak)

Azonban küldtem neki egy képet, amin látható volt, hogy itt 30 fok van, erre ő olyan képpel reagált, amin 2 barátnője (gondolom) szerepelt, mindhárman bemutattak és jelezve volt, hogy ott 1 fok van.

És igazából nem értettem, mert nem fellengzesbol küldtem, sőt inkább szenvedek a melegtől. És mikor megláttam ezt, kócost elgondolkodtam. Ő lehet nem is olyan.. amilyen? Kicsit megijedtem, hogy milyen lesz együtt ez a két hónap. Lehet csak túlreagálom persze, de nem erre számítottan, tudom ez nem nagy dolog, de akkor is..



2018. máj. 2. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Kócost helyett kicsit.. bocsi
2018. máj. 2. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldj vissza neki 1 képet, ami te 3 csajjal izzadsz az ágyban...
2018. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viccnek szánta csak még annyira nem érett vagy elég primitív, hogy idegen embernek ilyen képet nem küldünk. Ö már tuti jó barátnönek tart akinél megengedhet egy ilyen képet.

Majd nem nyújtogatja az újjait, ha Mo-ra pont 40 fokban lesz ott...

2018. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccelt.
2018. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Istenem... ez aztán nagy kaland! Humorról hallottál már? Én már csak nem vagyok az a beszólogatós meg bunkó típus, sőt elég visszafogottnak tartom magam, de ezen maximum jót nevettem volna, és nyugtáztam volna hogy a csajnak van humorérzéke. Ami neked láthatóan nem sok.
2018. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat eloben nagyon budos izzadstag szaguk lesz mivel nem lesznek hozzaszokva az itteni meleghez.
2018. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!