Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te kimennél nyáron kulföldre...

Te kimennél nyáron kulföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok. Egész évben dolgoztam az egyetem mellett. Nem volt szabadidom és elég gatyra volt a fizetés is. Nem találtam jobbat.

Most örültem, hogy jön a nyár, nincs egyetem, többet lehetek a párommal, kikapcsolodhatok, viszont elmehetnek két és fél hónapra külföldre dolgozni, 3x annyi fizetést kapnék egy hónapra, nem sok az a 10 hét csak mégis rossz belegondolni, hogy rámegy a nyár mire visszajovok meg már megint egyetem és semmire nem lesz időm. Viszont itt közel egy év alatt keresnem meg azt, amit ott két és fél hónap alatt. Ti bevállalnátok?


2018. máj. 3. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én kimennék, és tanév közben vállalnék kevesebb melót.
2018. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mennék.
2018. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

leírtad az érveket, ellenérveket...

Innentől csak te tudod mérlegelni, hogy neked mi a fontosabb.

2018. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimennék, nem is csak a pénz, hanem az élmény miatt is.
2018. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs az a pénz, hogy beáldozzam a nyaram. Inkább csicskulok a balatonparton valami gyászos munkával.


De ha lehet, akkor tanévben mennék külföldre dolgozni. Vagyis nálunk lehetett úgy nappali tagozatosnak lenni, hogy ne kelljen bejárni. Már nem jut eszembe a neve. Egyéni tanrend, vagy ilyesmi.

2018. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!