Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amiért nem gazdagok a szüleim,...

Amiért nem gazdagok a szüleim, hátránnyal indulok az életben?!

Figyelt kérdés

A közvetlen környezetembe került egy tőlem kicsivel fiatalabb, egyébként tök átlag lány. Eleve gyanús volt, hogy ennyi idősen "saját" autója van; de a feltételezésem hamar be is igazolódott: elképesztően gazdagok a szülei. És engem ez annyira idegesít, úgy érzem, hogy leküzdhetetlen előnnyel indul az életben, amit tovább tetőz, hogy úgy kezeli azt a nyavalyás gépjárművet, mintha tényleg ő dolgozott volna meg érte ("autÓM", "neki van autóJA"), miközben mindössze jó családba született, és a feneke alá pakoltak egy többmilliós autót. És akkor hol van még, hogy saját lakást fog kapni, hogy milyen helyekre fogja tudni elvinni a barátját nyaralni, hogy milyen programokra fognak tudni járni a szülei pénzéből.

Oké, hogy felnőttként nekem is adott minden ahhoz (elvileg), hogy megteremtsem magamnak mindazt, amihez neki csak megszületnie kellett... de a realitások talaján maradva az én legmaximálisabb fizummal Ő még mindig egy fokkal tehetősebb lesz mint én, akár úgy, hogy neki még csak dolgoznia kell. És tudom, hogy nem kellene mással foglalkoznom, és nem kellene irigynek lennem, de annyira félek, hogy a barátom számára imponáló lesz, hogy látja, milyen kapcsolatban lenni egy gazdag (szülőkkel rendelkező) lánnyal. Mert a pénz nem boldogít... önmagában. De mekkora mák, ha egy gazdag emberbe szeretsz bele!



2018. máj. 3. 17:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Válaszolva a kérdésedre: IGEN AZ ÉLET IGAZSÁGTALAN!

Ha valaki például jóképűnek születik az nem behozhatatlan előny az életben egy csúnya emberrel szemben? Egyforma tudással kit vesznek fel valószínűbben? Kinek mennyi időt, energiát és pénzt kell fordítani arra, hogy találjon egy barátnőt?

Akkor ennyi erővel ne mondjuk azt a jóképűeknek hogy ne mondják azt hogy ő a barátnőm, hanem inkább azt hogy a nő, aki a külsőm miatt van velem?

Az is ugyanekkora hülyeség lenne.

2018. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy rèsze leküzdhető, de nagyon nehèz lesz.
2018. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Erre meg csak most jottel ra? Dolgozzal kemenyen h a te gyerekeidnek is meg tudd teremteni azt ami neked nem adstott meg es ne sirankozz.
2018. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy ügyes.

Az én vállalkozásom hamar csődbe ment volna, ha a szüleim nem tudnak támogatni.

2018. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, hátránnyal indulsz. A csóró szülők általában buták is, rosszul nevelnek, semmi tudatosság nincs a nevelésben.
2018. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem indulsz hátránnyal.

Ő a

Egy elkényeztetett csajszi, te meg tegyük fel egy intelligens nő, aki tudja mi a penz érteke.


Nem te fogsz nagylt koppanni az életben, hanem ő.

Szóval ne sirankozz, hanem fektess be magadba, és ha többet is érsz mint az a gazdag csaj, akkor többet is fogsz keresni.

(Jelenleg ez a helyzet nem áll fent)

2019. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!