Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ne menjek be az utolso munkana...

Ne menjek be az utolso munkanapomra?

Figyelt kérdés

Egy cegnel dolgoztam call centerben. 3 honapig allandoan mindent elvallaltam. 10 orakban jottem mert olyan sz*r a fizu.(730ft/ora) Akarmikor maradni kellett en maradtam. 6-6ig dolgoztam sokszor...Egyszerusitett munkat vegeztem vagyis nem volt teljes szerzodesem. Igazabol semmilyen.

Most felkoltozom Budapestre es holnap mennek allasinterjura de mikor ma mondtam a csoportvezetomnek akkor azt mondta hogy a holnapi napon muszaj meg bemennem. En nem szoltam semmit mert utalok gyozkodni masokat. Azt mondta tegyem at az interjut mas napra.

De nekem sokkal fontosabb az uj munkahelyem,illetve az interju mint hogy itt aszalodjak meg egy napot,igy feljottem Pestre mar ma. Nem megyek be holnap.

Ha soha semilyen papirt nem irtam ala ennel a cegnel akkor nem lehet ebbol problemam igaz? Mert allitolag kotbereztetnek meg ilyenek mar akkor is ha kesel.

21/L


2018. máj. 3. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyit tehetnek hogy nem fizetik ki a havi béred
2018. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem havonta kaptam.. emiatt is megyek el reszben.

Hetente.

Es ebben a honapban 1 napot dolgoztam mert Angliaban voltam.

Rendes normalis munkat akarok ahol havonta fizetnek es minden nap mennem kell.

Mert itt hetente adtuk le hogy hogyan erunk ra.

2018. máj. 3. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs szerződés = nincs kötelem. Bármelyik nap dönthettél volna úgy hogy másnap nem mész. Persze utána lehet azt mondják egy esetleges sikertelen állásinterjú után, hogy már nem is várnak vissza. Illetve nincs szerződés fizetésről sem, tehát nem tartoznak neked semmivel.
2018. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es egyebkent semmilyen szerzodesem nem volt. Vagy nem tudtam rola. En nem irtam ala semmit. Kerdeztem kb 2 honapja oket hogy mikor adjak oda a szerzodest es azt mondtak mad akkor ha osszegyulik annyi es akkor kollektive kuldik oket.
2018. máj. 3. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Tb-t fizettel magad utan? Mert ok tuti nem. Beteg leszel es veged.
2018. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen fizettem es tudom hogy nem fizettek utanam.

Ezt tudtam mikor elvallaltam a munkat.

2018. máj. 3. 18:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Így viszont értelme sincs maradnod. Dolgoztál mint az állat, miközben azt a fizetést kaptad amiből ők levonták maguknak az adózáshoz való összeget, majd megtartották maguknak. A feketemunkának pont az lenne a lényege, hogy megkapod azt a részt is amit kötelező lenne levonni, de te meghagytad nekik. És ezek szerint ugyanannyit kaptál mintha be lettél volna jelentve. Már jóval hamarabb lépned kellett volna, mert ez csak kihasználás.
2018. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazabol ez egy kozvetiton keresztul tortent.

Egy munkakozvetito altal kerultem ide.

Az egyszerusitett munka errol szol allitolag.

Tehat teljesen legalis csak szar..

De akkor nem lehet semmi problemam ebbol ha nem megyek be holnap igaz?

Nem fogom lemondani az interjut. Orulok hogy ilyen hamar mehetek..

2018. máj. 3. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező kérlek ne haragduj meg azért amit most írok.. de buta vagy :) semmi köze a munkáltatódnak, hogy te hova mész. Nem kell megmondanod, hogy állásinterjú lesz mert amint láthatod próbálnak keresztbe tenni. Munkatársam is fű alatt intézte. Mikor biztosra meg van a másik meló, felmondasz. Ennyi. Tanulj a hibádból, legközelebb okosan csináld. És tényleg nem bántásból mondom. Hanem mert jót akarok neked. A munkáltatók tudnak gcik lenni. Ezért nem kell mindent tudniuk. Kérsz egy szabadnapot vagy elmész táppénzre (ha rendes a háziorvosod) és elintézed a kis dolgaidat aztán ha biztos a dolog, kilépsz. :) munkatársamról is csak én tudok meg egy másik munkatársunk, senki más nem tudja, hogy itt fogja hagyni a céget. Hetekig rohangált a fizetés emeléséért amit már hónapokkal előtte beigértek neki.. szóval így legyen fair?! Én is ugyan így csinálnám a helyében. :D és így is fogom ha eljön az idő a munkahely váltásra..
2018. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jo hat igazabol en oszinte voltam. Nem fogok sumakolni.

Az nem erdekel ki mit gondol ott. Magasrol teszek ra. Csak ne legyen belole bajom..:)

2018. máj. 3. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!