Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az utolsó gondolatunk...

Mi lehet az utolsó gondolatunk halálunk pillanatában?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet,vagy minden embernél más ?
2017. nov. 29. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyilván más.

Heyzet és egyénfüggő.

Nem mindegy, hogy épp elüt egy busz, vagy hosszú betegség után távozik el az ember.

Am valószínűleg a hirtelen balesetek során semmi konkrét, mert sokkhatás ér.

2017. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Bekapcsolva hagytam a vasalót."
2017. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha elüt a busz: "húg#ci!"

Ha" nyugodtan" hal meg: "de jó/sz@r életem volt"

2017. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak valami ilyesmit képzelek el:

"Hát így ér véget a történet... végre... gyerünk!"

2017. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra: mi tartott eddig?
2017. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ugyanaz minden embernél, már csak azért sem, mert vannak ateisták és ( különböző vallású) hívők.
2017. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy mindenki (a többség) az édesanyjára gondol. Azt is, hogy amit megkelett VOLNA tenni, 'de' nem tettük meg...bár abban a percben nem hiszem, hogy számít.

Lehet, hogy kamu történet, de állítólag egy magyar volt kint egy szigeten (mesélte nekünk). A megvilágosodás keresték, és fizettek(!) érte dollárt. (Már itt gyanús a dolog) Néhányan voltak 8-9 személy, és csak hárman (?) élték túl, a harmadik később halt meg. Szóval valami folyadékot kellett inniuk "mintha tűzet ittam volna" Lángolt a vére. Elájult. Állítólag vki azonal meghalt 5mp belül. A "mester" persze előtte minden résztvevőt figyelmeztetett, hogy most még viszaléphet, és nem kell innia, mert állítólag az az ítal a szívet vizsgálja, ha sötét, akkor halál a juss. Senki sem lépett vissza, annyira hitték(?) tiszta a szívük. Szóval itt most az a fontos, hogy mire gondolt az, aki túlélte azt a mérget(?)

"Végem van. Hiába jöttem ide megvilágosodni. Milyen butaságot csináltam, és még fizettem is érte, ezért a méregért.../és a gondolatmenete során eljut egy pontba, ahol elfogadja magát úgy ahogy van, még mosolyog is magán. Tehát nem bánkodik, nem szidja magát, mint eddig talán minden apró hibáért/ most már mindegy megbocsátok magamnak, hogy ilyen buta voltam"

Ez pedig olyan kémiai folyamatokat indított el a szervezezében, hogy túlélte. 16 óra hossza agóna.


Azért ezt ne próbálja ki senki!!!

2017. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én szerintem arra fogok gondolni, hogy: "remélem a szeretteim boldogok lesznek és amit felépítettem remélem jó kezekbe kerül és az én irányaim szerint halad tovább"


de szerintem mindenkinél más, van aki megbán dolgokat, vagy épp örül dolgoknak

2017. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a "meg fogok halni..." mivel nem tudhatod konkrétan mikor fogsz, de ez valószínű többször is eszedbe jut az utolsó percekben, másodpercekben.
2017. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!