Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit akarhat tőlem? Hogyan mondjam le a találkozást?

Van egy srác aki a városomban él, és már hónapok óta szeretne velem találkozni, de én mindig lemondtam a találkozást. Még mikor lett barátom időközben (már szakítottunk), akkor is írt nekem, hogy mi a helyzet velem.

Tök nem értem mit szeretne tőlem, de annyira más személyiségnek találom magunkat, hogy egyszerűen sosem volt kedvem vele elmenni találkozni. Nem vele van a gond, de egyszerűen nekem sok lenne ő szerintem.

Miután szakítottunk barátommal is rámírt lenne kedvem találkozni, mondta megérti ha nem. Mondtam neki nem szeretnék még pár hónapig kapcsolatot. Azt mondta ő sem, csak meg szeretne ismerni..

Most is úgy érzem le szeretném mondani a találkozást mert egyszerűen túl sikeresnek tartom magamhoz képest és nincs jelenleg szükségem olyan emberekre akik kérdezősködnek velem kapcsolatban, hogy nekem most hogy állnak a dolgaim (ennel rosszabbul már rég álltak :D )

Milyen indokkal mondjam le a találkozást?

Vajon mit akarhat tőlem?

18L

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, randi, találkozás

2018. máj. 4. 03:19  Privát üzenet  

A válaszok
Ha tudod hogy nem ersz ra akkor ne beszeld meg vele a talit. De tenyleg. Egyszeruen mondd, hogy nagyon elfoglalt vagy mostanaban es nincs idod:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 4. 03:23 Privát üzenet
mantis religiosa nevű felhasználó válasza:

Ess túl rajta minél hamarabb. Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 4. 06:02 Privát üzenet
Őszintén írd le neki, amit ide: nem passzoltok, nem érdekel téged és nem is fog, szeretnéd, ha leszállna a témáról és nem keresne többet. Ennél többet nem tehetsz, ez gyors és egyenes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. máj. 4. 06:07 Privát üzenet
Na vajon mit akarhat a fiú, aki sürgetni kezdi a találkozást miután kiléptél egy kapcsolatból? Tippelhetek? Ha nem akarsz még kínosabb helyzetben magyarázkodni, akkor most mondd le, de véglegesen. Ne úgy, hogy most nincs időd, hanem “nem szeretnék veled személyes találkozót”.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. máj. 4. 11:31 Privát üzenet
Ennek a srácnak te nagyon tetszhetsz, nem ártana közelebbről is megismerni, hátha bejön mégis neked is. Én is voltam így. Majdnem ellenszenvvel néztem az illetőre, és amikor odajött egyszer hozzám beszélgetni, beleszerettem. Így volt!

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. máj. 9. 09:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit akarhat tőlem egy ilyen férfi?
Mit akarhat? Nagyon félek, kb két órája vagyok itthon, és az ablak előtt már vagy 4 x megállt egy fehér nagy autó, és néz befele, egy pasi ül benne, mikor oda megyek H megnézzem közelebbről, elhajt
Szerintetek most mit akarhat?
Mit akarhat tőlem? 18/L
Van egy srac aki mindig mellem ul le a buszon. Akarhat tolem valamit?
Miért van az, hogy ha itt megismerek egy embert és jól elbeszélgetek vele ő mindig nagyon messze él tőlem? (főleg mikor kialakul egy barátság és így nehéz megoldani a találkozást)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!