Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Hogyan...

Mit akarhat tőlem? Hogyan mondjam le a találkozást?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki a városomban él, és már hónapok óta szeretne velem találkozni, de én mindig lemondtam a találkozást. Még mikor lett barátom időközben (már szakítottunk), akkor is írt nekem, hogy mi a helyzet velem.

Tök nem értem mit szeretne tőlem, de annyira más személyiségnek találom magunkat, hogy egyszerűen sosem volt kedvem vele elmenni találkozni. Nem vele van a gond, de egyszerűen nekem sok lenne ő szerintem.

Miután szakítottunk barátommal is rámírt lenne kedvem találkozni, mondta megérti ha nem. Mondtam neki nem szeretnék még pár hónapig kapcsolatot. Azt mondta ő sem, csak meg szeretne ismerni..

Most is úgy érzem le szeretném mondani a találkozást mert egyszerűen túl sikeresnek tartom magamhoz képest és nincs jelenleg szükségem olyan emberekre akik kérdezősködnek velem kapcsolatban, hogy nekem most hogy állnak a dolgaim (ennel rosszabbul már rég álltak :D )


Milyen indokkal mondjam le a találkozást?

Vajon mit akarhat tőlem?

18L



2018. máj. 4. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy nem ersz ra akkor ne beszeld meg vele a talit. De tenyleg. Egyszeruen mondd, hogy nagyon elfoglalt vagy mostanaban es nincs idod:)
2018. máj. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
77%
Ess túl rajta minél hamarabb. Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz.
2018. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén írd le neki, amit ide: nem passzoltok, nem érdekel téged és nem is fog, szeretnéd, ha leszállna a témáról és nem keresne többet. Ennél többet nem tehetsz, ez gyors és egyenes.
2018. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na vajon mit akarhat a fiú, aki sürgetni kezdi a találkozást miután kiléptél egy kapcsolatból? Tippelhetek? Ha nem akarsz még kínosabb helyzetben magyarázkodni, akkor most mondd le, de véglegesen. Ne úgy, hogy most nincs időd, hanem “nem szeretnék veled személyes találkozót”.
2018. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak te nagyon tetszhetsz, nem ártana közelebbről is megismerni, hátha bejön mégis neked is. Én is voltam így. Majdnem ellenszenvvel néztem az illetőre, és amikor odajött egyszer hozzám beszélgetni, beleszerettem. Így volt!
2018. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!