Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok nyugtalan az...

Miért vagyok nyugtalan az ilyen események előtt?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen voltam,hogy túlgondolom a dolgokat. Ma is felkelek először azt hittem szombat van és nincs semmi aztán eszembe jutott,hogy ballagás. Még a hasam is görcsölni kezdett és azóta is fáj,fiú létemre. Már 8-ban is utáltam,főleg hogy mindenki a nagy családdal ment én meg egyedül.. De am is utáltam mindig is az ilyen rendezvényeket,ahol szépen kell megjelenni és ahol csak a jópofizás,képmutatás van. Nem tudom mi értelme mikor 2 nap múlva érettségi,ja csak az hogy az iskola megmutassa 1 óra keretein belül,hogy mennyire is törődik a tanulókkal... Mert aki nem olyan személyiség annak csak púp a hátán ez,inkább pihennénk. Ja meg állhatunk öltönyben a 30 fokban..

Azt se tudom,hogy velem jön-e a haverom mert utálok egyedül utazni.

Szóval kb.idegesebb vagyok ilyenkor mint mondjuk tavaly a matek pótvizsga előtt.. Az ilyen komolyabb helyzetekben nyugodtabb tudok maradni az átlagnál,de ilyenkor ne tudjátok meg milyen gyomorgörcsöm van,a pokolra kívánok mindent és legszívesebben mondenék egy kabbét és addig aludnék itthon míg vége nem lesz.


2018. máj. 4. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

S mégis ki akadályoz meg abban, hogy felhívd az ofőt?

"Belázasodtam, nem tudok menni. Sajnálom"


Amúgy én pont ellenkezőleg voltam. Mindig az egész család jött, rokonok és utáltam, hogy mindenki ott van.

Jobb lett volna egyedül.

2018. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából én is csak anyámat hívom,csak az odamenésben volt rossz egyedül a többiekhez képest

Hát az,hogy az ofő elég rendes volt velem és sokat segített

Egy idióta se hinné ezt el,főleg ha ismer engem,mert látszik rajtam hogy utálom az ilyeneket

2018. máj. 4. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is utáltam mindig is, és azóta se értem mi értelme van a tűző napon 120 fokban, vagy alternatív lehetőségként, az esőben álldogálni másfél órán át minden évben.
2018. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!