Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni...

Hogy tudnék ezen változtatni itthon?

Figyelt kérdés

Otthon lakom a szüleimmel, még tanulok.


Szőnyeg van otthon mindenhol, kivéve az előteret, ahol a cipők miatt csak járólap.

Amikor valaki jön hozzánk (pl az imént is, ezért ittam ki most a kérdést mert már elegem lett), akkor belépve a vendég jobb esetben megkerdezi levegye-e a cipőjét, még jobb esetben le is venné. Azért venné, mert anyám azt mondja ekkor : "hagyd csak, gyere be!"


Nagyon nem tartom higiénikusnak, főleg hogy most is zuhanyzasbol jöttem ki és azzal a labammal amin amúgy és van egy seb, beleléptem valami kintről behozott sáros/akármit tartalmazó trutyiba, rögtön a fürdőszobaküszöb atlepese után.


Bezzeg ha én mennék be cipővel a házba, anyám páros lábbal rúgna ki.


Tudom, egyszerű a megoldás, szobapapucs vagy mamusz, de otthon hadd járjak már mezítláb vagy zokniban, nem?


Amikor anyuhoz fordultam hogy "nem rosszbol mondom, de nem tartom jónak hogy a kinti cipőbe mindenhova bejonnek" (szerelő, akárki, még a szobákba is bemegy), akkor megy az ordítozás, hogy az az ő háza, nekem rohadtul semmi közöm ahhoz hogy kit hogy enged be.


Mondjuk ez jogos is, de engem mégis zavar, mert csak pár év múlva tudok elköltozni


2018. máj. 4. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyukád nem szeret téged, azért nem érdekli a te véleményed. Szerintem nem tudnál változtatni, mert ha tényleg igazán szeretné, figyelne erre, és nem ordibálna.
2018. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!