Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavar, hogy...

Mit tegyek ha zavar, hogy bámulnak az utcán?

Figyelt kérdés

21 éves ,átlagos külsejű lány vagyok. Mások szerint is.

Pár éve észre vettem,meg anyám is,hogy mikor az utcán ,buszon egyéb helyeken engem bámulnak. Nem néznek ,bámulnak. Többször is észre vettem. De főleg akkor ha nem veszem észre.

Nem tudom miért...

Átlagosan öltözöm,nem ribisen. Nem sminkelem magam. Hajam vagy kiengedve,vagy begumizva. Nincsenek pattanásaim,sem nagy orrom vagy hasonló éktelen dolgok.

Mit tehetnék? Zavarba hoz,kellemetlen. Már anyunak is feltűnt,nem képzelgek.



2018. máj. 4. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Engem is nagyon zavart huszonéves koromban, és mintegy védekezésképpen sajnos meghíztam. Legalábbis a pszichológussal ezt derítettük ki.

Minden fiatal nőt megbámulnak, ennek evolúciós okai vannak, és sajnos néhányan nem tudnak civilizáltan viselkedni.

2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

"Mitnéző kő' a fájás?"

/Kolompár Péesnégypro/

2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyenkor addig bámulom vissza a majmot amíg zavarba nem jön, többet nem néz felém se
2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
23%
Vegyél egy kutyát és sétálj azzal.
2018. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem csak férfiak néznek. Idősek,nénik,bácsik,fiatalok...
2018. máj. 4. 21:51
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Jól nézel ki, szép vagy!

Elhiszem, hogy zavar, de ennek örülnöd kellene.


Tudod hány lány panaszkodik arról, hogy lefogyott, új frizurát csináltatott, új ruhákat vett, és mégis a kutya nem veszi észre?

2018. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
igazi zaklatás..
2018. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Kezeld természetesen. Akik szemtelenül bámulnak azokról ne is vegyél tudomást, ha buszon közeledben vannak simán szeliden menj arrébb.


Minden kis megbámulást meg ne vegyél ellenségesen.


Férfiként természetesen csinos nőkön felejtem gyakrabban rajta a szememet, de néha megragadja a figyelmemet egy-egy nagy lelki békét árasztó más arc is (legyen az idő férfié, asszonyé, középkorú munkásemberé, vagy akár kisgyereké), néha meg pont a zaklatottság tünik fel, pl. reptéren, vasútállomáson kiszúrom, hogy ki feszültebb.

2018. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Ne dobd ki a csöcsöket :D Bár én mindenkit megnézek jóféle rüfkék futkorásznak mindenfelé
2018. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Én direkt bámulom az ilyen magadfajtákat:D Nekem is kell a szórakozás:D:D:D
2018. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!