Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 vagyok és zavar hogy a...

26 vagyok és zavar hogy a tini lányok folyton bámulnak és nem tudom miért mit tegyek?

Figyelt kérdés
26éves lány vagyok feketére van festve a hajam és feketében járok hogy ne legyek feltünő és észrevehető fejhallgatóval hallgatom a telefonomon a zenéket hogy jobb legyen a hangzás. És annyira zavar hogy a tini lányok néznek és mintha összesugnának vagy nem tudom miért bámulnak amikor próbálok nem észrevehető lenni utálok központban lenni lámpalázas vagyok és nem szeretem ha néznek mit tegyek vagy miért nézhetnek?

2018. márc. 8. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért fested a hajad?
2018. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz már bamba kis tini csajokkal :) Ahhoz már azért felnőtt vagy! Hadd nézzenek! Biztos nem értik hogy mer valaki egyedi lenni ahelyett, hogy tucatruhákban és tucatfejjel járna.

Én is sokszor hordok feketét, sötétszürkét, mert szeretem, és sötétbarna a hajam. Annyira nem érdekel, hogy a buta kis tyúkok néznek-e vagy sem, meg úgy egyáltalán senki.

35N

2018. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a feltűnő, hogy "csak a fekete". Ha úgy öltözködnél, mint bárki más, akkor nem bámulnának. Nézz körül az utcán. Látsz hozzád hasonlót? Max. időnként.
2018. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is mindig neznek, pedig nem oltozkodok kirivoan. Meg 9 evvel fiatalabb vagyok nalad. De en elvezem, ha neznek, ezert is szeretnek szinesz lenni. Nem is csak ha neznek, de a figyelmuket ram szentelik.
2018. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Feketébe temetésre járnak az emberek, ne csodálkozz.
2018. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TR75 ***** válasza:
100%

"próbálok nem észrevehető lenni utálok központban lenni lámpalázas vagyok és nem szeretem ha néznek"

Szerintem paranoid gondolataid vannak, azért érzed úgy, mintha néznének. Hacsak nincs extrém sminked, kirívó testmódosításod, tekód, piercinged, nagyon valószínű, hogy nem bámulnak az emberek, legfeljebb annyira, mint általában másokat, tehát "gyors pillantással végigmérnek" és kész. Viszont azzal én is egyetértek, amit előttem írtak, a tetőtől talpig fekete ruha tényleg nem segít a környezetbe olvadni (főleg a hasonló sminkkel).

2018. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Lehet csodálják a kaszás feleségét, hogy csilivili füldísszel slattyog:DDD

Né, ilyet is van...biztos temetésen volt-jár mindig;)

2018. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

" amikor próbálok nem észrevehető lenni utálok központban lenni "

Kis baj van veled. Nem bámulnak, csak a fóbiáddal beképzeled magadnak, hogy mindenki veled foglalkozik.

Kellene keresned egy lelkidokit, aki helyretenné az önértékelésed.

2018. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem meg a tinifiúk bámulnak, az sokkal zavaróbb. :D

Egyébként talán pont azzal tűnsz ki a tömegből, hogy csak feketében jársz mint egy holló. Erre nem gondoltál?

2018. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen színnel lehetne tömegbe olvadni?
2018. márc. 8. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!