Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Felhívjam azt aki majdnem a...

Felhívjam azt aki majdnem a szerelmem lett, De most nagyon szomorú és levert, de ha a barátja vagyok és szeretem, talán kicsit segithetnék, mert most levert szerintem miattam is, de az egész élete miatt. Ha felhivnám, mi lenne abból?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam belé, Ő körülöttem döngicsélt, Sajnos most távolodik, mert bár nagyon akartam őt, a két legfontosabb pillanatban távolságtartó voltam. Mivel azt gondoltam, "ezt igy kell.." Ó micsoda őrültség!!/Ennek kb. 3 hete./

Ő most nagyon levert és majdnem depis lett. Azt mondja a többieknek, sok csalódás érte a környezetében. Úgy érzi nem törődik vele senki, és nem jó neki ez a környezet. El akar menni.

Ez kétségbeejtő. Ma reggel úgy ébredtem, fel fogom hívni.Ezt egészen biztosan érzem. /Bár nem vagyok ám olyan bátor./

Ha felhívnám mi lenne abból..?

Még mindig szeretem, de ő távolodik. Közelebb már nem kerülünk, azt tudom. Viszont nem tudom elnézni, hogy szenvedjen. Mivel a baráti körömben van, de bennem is csalódott.

Mit tehetnék?



2013. szept. 2. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jónak látod. Én is hasonló szituban vagyok, és jól esne hogyha felhívna a bizonyos személy. ;)

F

2013. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lenne a következménye, ha felhívnád, de azt tudom, hogy én sokszor megbántam azt, amit elszalasztottam. Vannak dolgok, amiket nem lehet megismételni, bepótolni, mert valamiért nem ad rá újabb lehetőséget az élet. Szóval én azt mondom bátorság és tedd meg. :-)
2013. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle kapcsolatot vagy barátságnál többet, akkor szerintem hagyd békén. Ha ráírsz, akkor azt fogja gondolni, hogy TALÁN akarsz tőle valamit. Aztán te szépen megint pofára ejted és még rosszabb lesz neki. Gondolkodj mielőtt cselekszel!
2013. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HP vagy és nem a laptop márkára gondolok.
2013. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért is HP minden nő, akinek vannak érzései? Szereti, nem tagadja. Mi a baj ezzel?
2013. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nem mondod :D ***** válasza:

4-es válaszoló...a HP lehet házi pálinka is :D

Amúgy igazad van:)

2013. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nem mondod :D ***** válasza:

"Miért is HP minden nő, akinek vannak érzései? Szereti, nem tagadja. Mi a baj ezzel?"

Nem jól értelmezted az előtted válaszoló emberke mondandóját. Szerintem arra gondolt, hogy a kérdező HP és nem minden érzésekkel rendelkező nő. Ha szeretné, akkor nem okozna neki még nagyobb fájdalmat, de gondolom ezt te úgysem tudod felfogni... Ha valaki padlón van, akkor egyáltalán nem hiányzik neki, hogy valaki megforgassa a kést benne...márpedig a kedves kérdező pontosan erre készül(lehet, hogy nem szándékosan)...

22/L

2013. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!