Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha anyám azért öl...

Normális ha anyám azért öl meg mert egész nap a szobámba vagyok, más meg gyereket vetet szül és azok teszik jól én meg bolond vagyok amiért nem? 18/L

Figyelt kérdés

Jobban szeretek egyedül lenni mint másokkal foglalkozni. Anyám rendes bolondnak néz ő azt akarna hogy fiúzzak meg gyereket szüljek mint itt a környéken a legtöbb lány. De én nem.leszek ilyen.

Nem tudom mit tegyek de már unom hogy megöl engem amiért ilyen vagyok


2018. ápr. 22. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért van egy egészséges átmenet a remete élet és az önpusztítás között. Anyukád szerintem nem szereti látni, hogy a 4 fal között repülnek el a fiatal éveid.
2018. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Gyereket ilyen fiatalon?? Ez nem százas. Ha vágysz fiúkra és pasizol az oké de gyerek ne legyen semmiképp. Ha nem vagysz akkor sincs semmi baj, attol meg nem vagy bolond.
2018. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukád inkább csak nagyon negatívan lát téged, hogy van egy lánya és már esetleg unokát szeretne, meg látni hogy családot alapítasz és boldog vagy, de ehelyett úgyérzi csak tönkreteszed magad a szobádban és reménytelen vagy, esetleg depressziós.


Nem normális, hanem átlagos. de ha így kiveszed a szituációból hogy anyád miért akar megölni, akkor persze betegesnek tűnik.


Gondolkodj azon, hogy neki semmi köze ahhoz, mit csinálsz, nem mondhatja meg mit kezdj magaddal, és a te életed, ő meg azt hiszi beleszólhat ebbe, van köze hozzá. Ezt ha megérted, rájössz tényleg köze nincs hozzá, és lefogod őt szarni.

2018. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha 18 evesen azzal macerál, hogy miért nincs párod, miert nem szülsz már, az nem "normális". Viszont az sem az, ha 18 évesen, egesz nap a szobádban vagy és nem mozdulsz ki, nem jarsz sehova.
2018. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy általában nem oké, ha valakit megölnek a szülei...
2018. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!