Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy apám ezért...

Normális hogy apám ezért pofon vágott?

Figyelt kérdés
Megkértem hogy a kocsiban halkítsa lejjebb a zenét, erre pofon vágott. Nem káromkodó szavakkal kértem hanem szépen, még is ezt kaptam érte. Már elmúltam 20 éves.
2018. máj. 7. 11:12
1 2 3
 1/25 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Nem, egyáltalán nem normális. Mindig ilyen agresszív volt egyébként?
2018. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen volt mindig. Egyszer még a távirányítót is hozzám vágta. Mindig azzal zsarol hogy ha valamit nem úgy teszek ahogy ő gondolja, akkor nem fog segíteni rajtam.
2018. máj. 7. 11:17
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor költözz külön.
2018. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen embert ugy hagynek ott, hogy hatra se neznek. Inkabb nyomorognek tarsberlokent vhol egy dbig, mintsem ez.
2018. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Kései Sirató ***** válasza:
80%

Nem tudsz elköltözni? Gyűjtened kellene annyit, hogy legyen pénzed egy albérletre. Általában 3 havi kauciót kérnek..

Dolgozol egyébként?

20 fölött bőven nagykorú vagy, ne tűrd, hogy megalázzon és uralkodjon rajtad!

2018. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Gondolom ez is te vagy. Csak a szokásos. Lépni nem csak gyakorizni. :D

2018. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem az. Legalábbis ha mindössze ennyi történt, amit leírtál. De ha apád egyszerűen ilyen ember lenne, hogy ok nélkül erőszakoskodik, akkor 20 év alatt ezt már csak felfogtad volna, és nem tennél fel róla kérdéseket, hogy normális-e.

Így a kérdésed alapján valószínű, hogy jóval több állhat itt a háttérben. Szívesen hallanám az öreged verzióját is, mielőtt ítélkeznék.

2018. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem.
2018. máj. 7. 11:47
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Késelés/vér most nem volt?
2018. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem normális. Költözz külön, ha tudsz. Agresszív ember mellett nem tudsz normális életet élni.
2018. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!