Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretek nagy...

Csak én nem szeretek nagy bevásárló központokba menni ami tele van emberekkel? 18/L

Figyelt kérdés

Kivan zárva hogy be menjek az auchanba szerintem ott halnék meg a pánikrohamba.

Sokak szerint bolond vagyok e miatt de ők nem tudják milyen ez.


2018. máj. 7. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Bár én csak ideges leszek, hogy mindenkit kerülgetni kell. :D
2018. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, de sehol, pl régen a buszon is utáltam ha sokan voltak. Azért bevásárolni muszáj..de nem jó kedvvel megyek be. És ha tehetem nem a Tescoba megyek hanem mondjuk a Pennybe, mert ott általában kevesen vannak (felénk). Nem vagy bolond ettől, de ez valami fóbia lehet, ami ugye nem is normális, de mára már nagyon sokan vannak így ezzel.
2018. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek bemenni tömött helyekre.
2018. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nálunk a penny tele van : - )

De pl önkiszolgáló kissebb boltokkal nincs bajom, de csak ha nagyon muszáj

2018. máj. 7. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyobb a térigényed az átlagnál. A pánikroham azért durva, el kellene beszélgetned szakemberrel.
2018. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én is utálom, direkt este 9-kor megyek a tescoba mert addigra nincsenek annyian, főleg nincs annyi gyerek.
2018. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem. Nincs pánikrohamom, fóbiám.

Viszont türelmem sem a sok idióta, ápolatlan emberhez, tömeghez.

Igyekszem fizetésnapok előtt, hó végén menni, akkor csendesebbek ezek a helyek.

A napi bevásárlást is csúcsidőn kívül lebonyolítani.

2018. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek tömött helyekre járni vásárolni, de sokszor csak ilyen helyeken megfelelő a választék és az ár, ami meg nekem nem mindegy. Mondjuk amilyen üzletekbe én járok, pont egy tényleg olcsó kínai vegyesbolt szokott a legtömöttebb lenni, mert sokan felfedezték, hogy a tartós cikkek, amik itt is kaphatók, többnyire olcsóbbak, mint máshol (nem minden, de a legtöbb háztartási cikk, ami rendszeresen fogy, pl. mosogatószer, mosópor, csak hogy két alap dolgot írjak). Ráadásul nem csak tömött szokott lenni, de a sorok is szűkek, szóval igazi kihívás bevásárolni. De anyagilag még így is megéri, tehát valamit valamiért. :-)
2018. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a kisebbeket is utálom, még az eladótól is feszélyezve érzem magam. :DD Ilyen ez a szorongás. :P

18/F

2018. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, magadat tartod-e el vagy másokkal közös háztartásban élsz, de tudod, akár szereted, akár nem, a pénztárcánk meg a bankszámlánk nem szeretet elvén működik, szóval van, amikor be kell menni nemszeretem helyekre is. :-) De kitartást, vigasztaljon az, hogy azok is utálják, akik nem pánikolnak be.
2018. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!