Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megloptam a főnököm és lebukta...

Megloptam a főnököm és lebuktam, visszafizettem de nagyon szégyenlem magam. Szeretnék megnyugodni de nem megy. Menjek el gyónni?

Figyelt kérdés

Amit tettem arra nincs bocsánat. Bevallottam, visszaadtam a pénzt. Hazahozott az anyukámhoz elmondta neki mit tettem. Azt mondta ha fizetek nem megy a rendőrségre. Nem pénztárgépből loptam hanem ami fű alatt ment,hiteleket amiket megadtak a boltban, azokból. Elcsábított a pénz és nem gondolkodtam. Kamera alapján buktam le. :(

Azóta cs arra tudok gondolni mikot visz el a rendőrség. Nem tudok se enni se aludni.


2018. máj. 8. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, Az élet ilyen. Teszel valamit, vállalhatod a felelősséget, tanulhatsz a hibádból. Vagy nem.
2018. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mégis miért vinne el a rendőrség? A főnököd gondolom nem olyan hülye, hogy bemenjen a rendőrségre azzal, hogy loptál a kétes ügyletek által szerzett, le nem adózott pénzéből. Inkább az a valószínűbb, hogy megveret valakivel
2018. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hogy akar feljelenteni olyan dolog ellopásáért, ami elvileg nincs is?
2018. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a számlakönyve tiszta, és a hitelekről van külön dokumentációja, ami szintén tiszta, simán felejelenthet, és meg is érdemelnéd.
2018. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
18%

Mindenki követ el bűnt, még a szentek életében is előfordul, de a legfontosabb, hogy megbántad és jóvátetted. Két dolog miatt lehetne lelkiismeret furdalásod: 1. Főnököddel szemben, de visszakapta a pénzt és gondolom elnézést kértél, ezzel az ő részéről a dolog elfelejtve.

2. Istennel szemben, de Isten végtelenül irgalmas és megbocsátó, imában is bocsánatot kérhetsz, de ha meg szeretnéd gyónni és átérezni, hogy gyónás után milyen felszabadító érzés Isten gyermekeként lelkileg teljesen tisztán élni, akkor ajánlom a szentgyónást, az, hogy a pap, mennyire lesz megértő, szerintem az lesz, de ha nem lenne az, akkor ne foglalkozz vele, a lényeg a feloldozás, hogy Isten szeretete körülölel és nincs ítélet ellened, mert Isten megváltott és a lelked tiszta.

2018. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hazavitt... az anyukádhoz? Hány éves vagy, 8-9?
2018. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hazahozott az anyukámhoz elmondta neki mit tettem.
2018. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kértél tőle bocsánatot? Ha azt mondja, semmi baj, de ne forduljon elő több ilyen, és tartod is magad az ehhez, talán megnyugszik a kis lelked. :D
2018. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!