Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik normális szülő, aki...

Létezik normális szülő, aki melett nem eszed az ideget?

Figyelt kérdés

Nem volt soha normális kapcsolatom a szüleimmel egyik jobban piált, mint a másik. Apám már nyugdíjas vele csak az a gondom, hogy csak az élet negatív dolgait nyavajogja egész életében... stb. belevan fásulva az életbe magában magyaráz, ha jönnek turisták képes vedérrel kijárkálni a csaphoz, mintha nem lenne víz a házban, magyarázza nekik a hülyességeit stb. Meg akkora ökörségeket képes összehordani, hogy már kínosan éreztemv magam a munkatársaim melett.


Anyám meg 70-80%-ban csak részegen láttam, pedig már 23éves vagyok és ekkor teljesen kifordul magából kötekszik és beszólógat mindenkinek.


------------------------------


Szóval nekem ez jutott és nektek?



2018. máj. 1. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az egész gyerekkorom arról szólt, hogy itthon vagyok és segítek a ház körül, mert anyukámnak rossz volt az állapota, ami aztán idővel folyamatosan romlani kezdett. Idén pedig hosszú betegség után elhunyt.


Az utóbbi évben eléggé eltávolodtunk egymástól, amennyire tudtam mindig próbáltam ott lenni neki, de már nem volt olyan a kapcsolatom vele, mint előtte.


Nekem sok-sok bűntudat és gyász jutott 21 éves koromra.

2018. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!