Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány órakor szoktatok aludni...

Hány órakor szoktatok aludni menni, felébredni és elegendőnek tartjátok-e az alvásidőtök?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
22-23 óra körül fekszek, 6-8 óra körül kelek és elégnek tartom.
2018. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éjjel egy körül szoktam elaludni, hétkor kelek, kevésnek érzem. Át kéne szoktatnom magam a korán fekvésre, mert hosszútávon megsínyli a szervezet.
2018. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változó, de általában 22.30 és 23.30 között alszom el. Van, hogy korábban, van, hogy később. 7-kor kelek, így nekem elegendő. Ha kevésnek érezném, korábban feküdnék le.
2018. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

21-02 között fekszem, hétvégén 21-05 között

és 4:30-kor kelek, hétvégén 4-8 között


néha délután is szoktam aludni, de van olyan cserébe, hogy egész éjszaka fent vagyok


nekem elég az alvás idő, de a szervezetem néha jelez kb 1-2 hét után, hogy kevés az alvás, na akkor kicsit ráhúzok és letolok egy 8 órás alvást

2018. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Éjfél körül fekszem, reggel 6 és 7 között kelt a legkisebb lányom, ő még szopizik. 7-kor amúgy is kelnék a nagyokat rendberakni, hogy a férjem vihesse őket oviba és suliba. Tudnék még aludni egyébként, de nem érzem nagyon kialvatlannak magam.
2018. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

23:00/00:00 óra körül szoktam aludni menni általában. 6:00-kor kelek,de előtte egy 45 perces szundit lenyomok(értsd:10 perces szundikat 5:15 órától).Azt hallottam,ez elég káros(mármint a szundizás),de másképp nem tudok felkelni.Nálam ez már két éves bevált módszer.Még így is néha nem akaródzik felkelni,de mit lehet tenni.Próbálkoztam a korán lefekvéssel,semmi változást nem tapasztaltam.

Elegendőnek tartom az 5-6 órás alvást,olvastam,hogy minden embernek más alvási idő szükséglete van.Valaki beéri 6 óra alvással,valakinek kötelező a 8 óra.

Néha van,hogy hétvégén 9-ig is alszom ugyan ilyen lefekvési időponttal,pld ha 2 hetes huzamban ilyen 5 órákat aludtam,de általában hétvégente is elég a max 8 óra.

2018. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-3 körül fekszem, 7-fél 8 körül kelek, de nekem bőven elég a napi 4-5 óra.
2018. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap éjfél körül fekszem és kilenckor kelek, hétvégén éjfél és hajnal három közt valamikor, és reggel nyolc-tíz között ébredek fel, mindig kipihenten.
2018. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22-0h. közt megyek aludni. Felébredni 7 előtt 2percel-egy-két órával hamarabb. Nem elég az alvásidő, de magam választottam ezt az életformát.
2018. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
22-23 óra között szoktam elmenni aludni, és legkorábban fél 6 körül már felébredek. Hétvégén ugyanilyen időpontokban próbálok meg elmenni aludni, de nem mindig jön össze-ilyenkor hétfőn nehezebben kelek fel.
2018. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!