Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok errol?...

Ti mit gondoltok errol? Veletek tortent már ilyen?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok Madeline ügyről ?rettento regen volt tudom de nagyon foglalkoztat

és veletek már tortent olyan hogy megpróbáltak elrabolni?ha igen hogy?



2018. máj. 9. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elrabolták. Sokat utána olvastam kb 1 éve a dolognak, és eléggé esélyes, hogy véletlenül tették el láb alól a gyereket a szülei. Tudni illik nyugtatózták őket (angoloknál ez amolyan divat), és talán túladagolták, vagy esetleg csak kába lett és emiatt esett le mondjuk az ágyról vagy amire felmászott, míg távol voltak a szülők, akik meg nem akarták, hogy elveszítsék az orvosi engedélyüket...

Legfontosabb nyom: Amikor a rendőrök találkoztak a szülőkkel, azok nem idegesek vagy aggódóak voltak, hanem összekucorodva sírtak. Na most mikor csinál ilyet az ember? Igen, ha tudja, hogy már nem lehet mit tenni.

2018. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!