Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk voltatok màr úgy,...

Lányok/fiúk voltatok màr úgy, hogy egy különcnek, furcsának tűnő vadidegen lány/fiú, akit egyre többször láttok, felkelti a kiváncsiságotokat? A történetem lrnt olvashatjátok.

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasnám, de nem tudom
2018. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen: tetszett a lába, a személyisége, az öltözete. Nem volt semmi.
2018. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh, véletlen kitettem a kérdést, de nem írtam le. Szóval:

Van egy fiú, akit régebben még sose láttam a városban (kis városbam lakok, kb 20.000, 20.000 alatti fős). Mikor először megláttam, rögtön kíváncsi lettem rá. Aztán egyre többször láttam, és egyre kíváncsíbbá tesz. Olyan más, mint a többi. Mindig ugyanaz a fekete fari, ugyanaz a szürke cipzáros kapucnis felső van rajta. Mindig a fején van a kapucni, és lefele néz, keze is zsebre van dugva. Nem tekint rá senkire, és olyan arcot vág, mintha menekülne valaki elől, vagy akinek szomorú élete van. Van egy öccse is, akivel beszokott jönni a boltba, ahol dolgozok. Úgy gartja maga mellett az öccsét, úgy fogja a vállát miközben egymás mellett mennek, mintha féltené. Nem tudom miért, de nagyon kíváncsívá tett. Legszívesebben megszólítanám. Folyton látni akarom, hacsak egy pillanatra is. Ma reggel munkába menet is láttam, és reménykedtem, hogy szembe fog jönni, de átment a másik oldalra. Táska sosincs nála, szóval nem hiszem, hogy járna suliba. Viszont dolgozni se gondolom, hogy dolgozik. Vagyishát nem tudom. Olyan fura érzésem van vele kapcsolatban.


21/L

2018. máj. 11. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Leírás alapján nekem ő valami titkosügynök/assassin-nak tűnik :D
2018. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mindig szomorú az arca :(
2018. máj. 12. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!