Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda egy lányhozz?

Hogyan menjek oda egy lányhozz?

Figyelt kérdés

Sziasztok én jelenleg 17 eves vagyok 179cm. És számtalanszor probáltam és nem tudom. Hogy kéne oda menni lányokhozz? Angolul tudok jol de az nem számit.

Van 2 tesom de semmi felnőttek. Szeretnék barátnőt nagyon akivel eltudnám tölteni az időm ! :) köszönom a válaszokat


2018. máj. 13. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A két lábadon.
2018. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírom pontokra bontva, hogy mit kell(ene) csinálnod.


1. Észreveszed a lányt.

2. Fogod a jobb lábadat és lépsz egyet vele.

3. Fogod a bal lábadat és lépsz egyet vele.

4. Addig ismétled a 2. és 3. pontot, amíg oda nem érsz a lányhoz.

5. Köszönsz neki.

2018. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ertelmes xd de köszönes után mi?
2018. máj. 14. 06:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit csak szeretnél. Nem kell ehhez forgatókönyvet írnod.
2018. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Amíg oda nem érsz a csaj hozz találj ki róla valami személyes szöveget/verset ami a külsejéről szól.


Pl: Olyan szép a szemed mint az éjszakai hold.


Vagy valami ilyesmit az a lényeg hogy ne legyen neki semmi értelme de úgy hangzón mint ha lenne és ne felejts ki belőle az "Olyant" meg a "szép" illetve a "gyönyörű" szót.

2018. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De nem nyalizni akarok hanem elkezdeni egy lánnyal beszelgetni mindenről! Volt pár pl akivel tudtam. De mit mondjak ha oda megyek? Szia van kedved beszegetni ? Az unalmas lehet a részéről !
2018. jún. 15. 06:49
 7/8 anonim válasza:

"Köszi! De nem nyalizni akarok hanem elkezdeni egy lánnyal beszelgetni mindenről! Volt pár pl akivel tudtam. De mit mondjak ha oda megyek? Szia van kedved beszegetni ? Az unalmas lehet a részéről !

"

Őltözbe vaknak és menj oda hozzá. És mond ezt neki hogy helló megtudnád mutatni hogy merre menjek xy helyre mert eltévedtem. (Ha nem köcsög a csaj akkor el kísér és a séta közben tudsz vele beszélgetni. ) Pl: Ilyenekről. Szereted a sportokat?

Sportolsz valamit?

Vagy melyik a kedvenc sorozatod.

Ha elmondja és ha ismered a sorit akkor meglehet tőle kérdezni hogy melyik a szereplő a kedvenced.

Meg melyik a kedvenc részed.

(Mondhatsz neki vicceket is ha belelendűltök a beszélgetésbe..Csak azok tényleg viccesek legyenek.)


Vagy milyen szakrajár vagy milyen nyelvet tanul.

Meg érdekli-e a csillagászat.

És ha jól belelendültök a beszélgetésbe akkor utána akár el is hívhatod randira.


Az a lényeg hogy viszonylag hétköznapi témáról beszélgessetek.És érdekesen adj elő egy-egy témát hogy jól oda figyeljen-rád.


Én azt mondom hogy 1-2 próbát megér. Max lekoptat.

2018. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi de nem jo xd. Nem akarom atbaszni meg nem tudom magam ugy megjatszani! Hat neha oda csaopodok lanyokhozz ennyi

Hogyan kezdeményezzek?

2018. jún. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!