Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha fiatalon...

Te mit tennél ha fiatalon kiderülne hogy már csak hónapok vannak hátra az életedből?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

semmin nem változtatnék, élném ugyan úgy a mindennapjaim :)

jó életem van, nem változtatnék rajta, sok mindent láttam, nem utazgatnék, nem depiznék

ugyan úgy edzenék, hülyéskednék a haverokkal, tanulnék és pihennék :)

2018. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

orulnek ....

mindenem eladnam

elutaznam a penzt, mennek ide oda usa, las vegas, miami stb.

es vegul ongyilkos lennek egy szalloda szobajaban

2018. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Annyi pénzt szereznék, amennyit tudok, hiszen az adósságok úgysem örökölhetők (maximum ha LENNE örökségem, akkor csak addig az értékig), kimennék japánba, ott úgyis rengeteg dolog van és legális a prostitúció, szóval kiélném magam rendesen. :D
2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Én lennék a legboldogabb
2018. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A lepontozóktól kérdezem: Mi itt a helyes válasz? Mert ezek szerint kb az eddigi összes komment rossz. Bár nem tudom ezeken a válaszokon is mit lehet lepontozni. Szánalom ami itt megy. De majd írjátok meg kedves lepontozók hogy szerintetek mi az ide illő válasz. Kíváncsi vagyok. Köszi!
2018. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Családom miatt összetörnék.Úgy élnék,ahogy eddig sohasem tudtam.Elmondanám a szeretteimnek,hogy szeretem őket,flörtölnék,buliznék,elutaznék Amerikába.Írnék egy jó hosszú levelet,a tartalékaimat pedig a családomra hagynám.Nem várnám meg a véget,véget vetnék az életemnek.Ügyelnék arra,hogy ne lássanak szenvedni.
2018. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, az egyetlen vágyam úgysem teljesülhet, minden más csak nyűg.
2018. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Elutaznék pár helyre, sokat lennék a kedvesemmel, meglátogatnám apát otthon.


Ennyi.

2018. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Pánikba esnèk, miután feldolgoztam minden erővel azon lennèk, hogy művem vègère èrjek, novellák, regènyek, versek, parafrázisok, mindent beakarnèk fejezni.

Eközben folyamatosan buliznèk, elvesztenèm a szüzessègem, füveznèk, kipróbálnèk minden bódítószert, ami nem bio.

Ezek után próbálnèk minèl többet utazni, világot látni, majd megkeresztelkednèk, annak ellenère, hogy agnosztikus gondolkodó vagyok.

2018. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy volt az èletemben egy ember, akibe eszeveszettül szerelmes voltam, ès elmondanám neki mit èreztem iránta.
2018. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!