Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha fiatalon...

Te mit tennél ha fiatalon kiderülne hogy már csak hónapok vannak hátra az életedből?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Probálnám élvezni az utolsó perceket is
2018. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

36 éves férfi vagyok.



1. A macskámnak keresnék egy olyan gazdát, aki ugyanúgy vagy még jobban szereti majd egész életében, mint én.


2. Minden tárgyamat elajándékoznám olyanoknak, akiknek épp nagyon kellene egyik vagy másik közülük.


3. Megkeresném az összes számomra kedves ismerősömet, és elbeszélgetnék velük, még utoljára, úgy, hogy mindegyikkel szeretetben és barátságban váljak el.


4. Kipróbálnám, milyen olyan nőkkel ismerkedni és szexelni, akiről mindig álmodtam, de sosem mertem próbálkozni velük kishitűség miatt.


5. Kipróbálnám az LSD -t, gombát, füvet, speedet, mert bár sosem volt részem egyikben sem, érdekel, milyen a hatásuk. Csak az érdekesség kedvéért.


6. Az összes eddigi, meg nem valósított ötletemet kitenném egy publikus weboldalra, hogy bárki megvalósíthassa szabadon bármelyiket, és jogilag gondoskodnék róla, hogy ne lehessen semelyiket kisajátítani.


7. Összejönnék a 4. pontban említett nők közül egy olyannal, aki nagyon szeretne gyereket, akiből vélhetően jó anya lesz, és aki kellően életvidám és erős ahhoz, hogy ne törje össze, ha majd meghalok.


8. Elmennénk sok érdekes helyre, ahova nem volt módom: megnéznénk a legszebb egzotikus természeti tájakat, működő vulkánokat, hatalmas hegyeket, őserdőket, sivatagot, búvárkodnánk az óceánban, ezek közben profi minőségű videókat forgatnánk, amiket egy YouTube csatornán tennék közzé.


9. Gyereket nemzenék a nőnek.


10. A YouTube csatornán bevallanám, hogy már csak heteim vannak hátra az életemből, attől úgy felmenne a nézettség, hogy milliók folynának be belőle, ezt majd a nő és a gyerek örökölné.


11. Amikor már a végefelé járnék, a szerveimet felajánlanám életmentő műtétek céljára, és hamvasztást kérnék a végrendeletben.


12. A nőt megbíznám a csatorna folytátásával, és arra bíztatnám, hogy majd találjon egy jóravaló férfit, ha már kibúsulta magát miattam, legyen attól is gyereke, és akkor rendes család marad utánam is.



Kb. ennyi.

2019. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!