Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem nagyon gyorsan! Magántanulóként vizsgarol lenne szó! Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok következő hónap elején vizsgázom most először (magántanuló vagyok 8.osztalyos) és szeretnek pár dolgok kérdezni olyanoktól akik voltak maf magántanulók,hogy milyenek a vizsgák stb nagyon nagyon felek csomóban van a gyomrom egy kis nyugtatasra van szükségem!!! Írjon aki tud segíteni
2018. máj. 17. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Még írni sem tudtam az idegben,ma álltam neki a második félévi anyagot megtanulni és lehetetlennek érzem hogy 4re 5osre megtudjam csinálni a vizsgát
2018. máj. 17. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fenének kéne 4-es-5-ösre? Teljesen mindegy, hanyasra teszed le. Már megvan a középiskolai helyed. Kegyelemkettesre is vizsgázhatsz, nem fognak megbuktatni.
2018. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nincsen olyan sok tanagyag... Középiskolában azon lepődtem meg, hogy nem volt semmivel sem nehezebb az általánosnál. Egyetemen meg azon lepődtem meg, hogy nagyságrendekkel több és nehezebb az anyag.


Szóval a 8. osztályos anyag az bőven tanulható mennyiség, csak akarnod és csinálnod kell.

2018. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden napra oszd be, hogy mennyit fogsz megtanulni, ez simán megcsinálható. Ha már most stresszelsz, mi lesz később?
2018. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak annyit kérdeznék mit csináltál te az előzőte lévő négy-öt hónapban?Nem tíz nappal a vizsgák előtt kell nekiállni tanulni.... Amúgy hogy sikerült? Én is magántanuló vagyok és szintén 8. év végén vizsgáztam először szóval pacsi.
2018. aug. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a választ ❤️ Sikeresen levizsgáztam bár volt olyan tantárgy amiből kicsit rosszabb lett mint 5, de mostmár nyugodt vagy és remelem többe nem leszek ennyire hanyag. Neked is pacsi utolsó válaszoló ✌🏽
2018. aug. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!