Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Vannak itt olyanok, akiknek a szociális igényük a 0-hoz konvergál és jól érzik magukat így?

Figyelt kérdés
Tehát nincsenek vagy csak nagyon kevés barátjuk van, nincs is igényük arra, hogy legyen több, nem járnak szórakozni, talán otthonülősek de mégis jól el vannak így és nem érzik magukat magányosnak?
2018. máj. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Rám ez jellemző, bár könnyítő tényező hogy a családommal élek szóval minden nap kapcsolatba lépek valakivel, ha egyedül laknék akkor már lehet rosszabbul viselném.

(egy barátom van kb negyedévente találkozunk, nincs is szükségem többre)

2018. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is.

Bár azt is élveztem, amikor minden este eljártam, tehát nem vagyok emberkerülő sem, egyszerűen mostanában így alakult az életem - sok a feladat, kevés a szabadidő:S

2018. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de járok szórakozni, de egyedül. Buliban is leülök egy székre, meghallgatom a zenét, majd hazajövök. Jól érzem magam így, emberekkel sokkal rosszabbul érzem magam, nem hiába kerülöm őket. Őket nem érdeklik az én témáim, engem meg nem kötnek le az ő témáik.
2018. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek csalódtak bennem, én is csalódtam bennük, így 0 a társas, szociális igényem.
2018. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Egy hosszú lábadozás miatt kötelező itthon ülnöm, de előtte se voltam egy nagy partyarc. 1 db barátom van, akivel 1x találkozok max hetente. Nem vágyok bulikba, meg tömegbe, és jól elvagyok így. Ha mehetnék, akkor is csak bicajozni mennék és szigorúan egyedül. Néha magányos vagyok, de nem agyalgatok ezen, hanem akkor megnézek egy jó filmet, vagy mással foglalom le magam.
2018. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem például egy barátom sincsen, de annyira nem is tartok igényt rájuk.
2018. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én is ilyen vagyok. Barátom, igazából egy sincs és régebben sem nagyon volt éd szórakozni is nagyon ritkán járok. Viszont nem is nagyon van rá igényem. Ez van, ilyen vagyok.
2018. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!