Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajtam kívül más is ilyen?

Rajtam kívül más is ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan, aki mindenkiben csalódott és rájött, jobb neki egyedül és mindenkit elüldöz, töröl. Aki megfogadta, hogy többet nem fog senkivel se beszélni, még a legjobb gyerekkori barátjával sem, aki nem tehet semmiről.

Csak egyedül akar lenni végleg...


2018. máj. 20. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Reméljük, nem...
2018. máj. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, de közben rájöttem, hogy nem az elszigetelődés a megoldás, hanem a változás. És itt most nem nagy változásokról beszélek, hanem kicsikről.

Végy példát a természetről. Láttál már hirtelen nagy változásokat végbe menni rajta? Dehogy, van hogy évekbe, évtizedekbe, vagy hosszabb időbe telik, míg tökéletesít valamit.

2018. máj. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyire szélsőségesen nem,de én hasonló vagyok.

El nem üldözök senkit,meg van azért néhány jó ismerősöm,illetve a munkahelyemen is elvagyok,de valójában nem szeretem az emberek nagy részét,nem ismerkedek,egyedül élek a magánéletben,amúgy meg végzem a munkámat és a hobbimat,és a Fiamnak segítek.

Az emberek nagy részét gátlástalan,irigy,megbízhatatlan,önző primitív taplónak tartom (nem általánosítás!),nem kívánom az ilyenek társaságát.

Meg nem fogadtam semmit,de nekem így a jó.

2018. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen, de részemről ez a csalódás dolog kölcsönös. Az emberi interakciók kettőn múlik.

Úgy érzem, hogy nekem a legjobb, ha nem foglalkozom az emberekkel, és magányos tevékenységet, munkát választok. Emellett legszívesebben egy lakatlan szigeten, vagy zsákfaluban élnék.

2018. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!