Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt ilyen időszakom, de megvolt rá az okom: marhára kövér voltam, szégyelltem magam. Nálam mindig akkor jött el ez az érzés, amikor közeledett a tavasz és lekerült a mindent eltakaró nagykabát. Feszengtem, rosszul esett kimenni a levegőre az emberek közé.

Nem lehet, hogy neked is saját magaddal vannak komoly gondjaid? Mert ha igen, akkor kezdő lépésként kezdjél el valamit változtatni magadon, hogy jobban szeresd, elfogadd megad. Elég ehhez egy fodrász, egy jó ruha, amiben nagyon jól érzed magad, egy lazító masszázs, bármi.

Lehet ez akár egy kezdődő durvább depresszió is, keress fel egy szakembert és mond el neki, ami nyomaszt, mert mindig van segítség, kár a hónapokat arra pazarolni, hogy otthon, egymagad szorongsz.

2018. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Az okokat tudom, személyiségzavaros vagyok, depressziós és tömegiszonyos (mind bizonyított). Én konkrétan nem masszázsra gondoltam, habár az sem jönne rosszul. Én igazából hivatásosra gondoltam, mert nekem az is nyomasztó és frusztráló, hogy nem jön össze semmi.
2018. ápr. 24. 08:53
 3/54 A kérdező kommentje:
#3 Qrva poénosnak hiszed magad, igaz?
2018. ápr. 24. 09:11
 4/54 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal többen vannak így mint gondolnád. Bár a többség azért dolgozni eljár, mert valamiből meg kell élni. Én is amennyire tudtam kerültem az embereket. Dolgoztam de ott se nagyon barátkoztam. Szerencsére sok fiatal volt, néhánnyal sikerült megtalálni a közös témát mert voltak közös hobbik. Pl horgászat. De amint tudtam elhagytam a munkahelyem és vállalkozást indítottam. Így is kell kapcsolatot tartanom emberekkel de sikeres lettem és a hobbimban is (sport, csak nem versenyszerű) bizonyítottam magamnak. Így lett önbizalmam és engem ez kigyógyított ebből az állapotból. Szóval csak azt tudom javasolni keress valami egyéni sportot vagy valamit amiben bizonyíthatsz MAGADNAK
2018. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a tippet! Hobbim az van, de abban sem tudok kiteljesedni, mert ahhoz is pénz kell. Mint mindenhez.
2018. ápr. 24. 09:25
 6/54 anonim ***** válasza:

Én is kellemetlenül érzem magam, ha ki kell mennem az utcára, el kell mennem bevásárolni, ügyet intézni, dolgozni.

Csak sajnos kénytelen vagyok, mert szükséges a megélhetésemhez. Ha otthon ülnék és nem dolgoznék rövid időn belül nem lenne otthonom ahol ülni tudnék. Tetszik vagy sem csinálnom kell. :(

2018. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
#7 Én is attól félek, hogy egy napon az utcára fogok kerülni, mert nulla szociális körrel rendelkezem, és a házunk sem a mi nevünkön van már...
2018. ápr. 24. 09:35
 8/54 anonim ***** válasza:
92%
Had kerdezem meg, ha ez miatt dolgozni se jársz, akkor miből élsz? Vagy hogy tervezed így a jövőd?
2018. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
#9 Nem vagyok köteles kötekedésre válaszolni. Érezhetően azért válaszoltál, hogy rúgj egyet rajtam.
2018. ápr. 24. 09:46
 10/54 anonim ***** válasza:
52%

Abszolít nem annak szantam, csak erdekel..... de akkor ezekszerint csak aza jó válasz, ami szán téged vagy a mélybe sajnál.... értettem!

Es kötelesseg, ilyen fos kerdest se vagy köteles kiirni meg is megtetted......

2018. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!