Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez hogy elítélnek?

Miért van ez hogy elítélnek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a legtöbb ember elítéli azokat az embereket akik rock zenét halgatnak

2018. máj. 20. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Azert van, mert uldozesi maniad van, amit kezeltetni kene mielott elhatalmasodik rajtad. Nem, senki nem iteli el a rock-rajongokat, ezt csak bekepzeled magadnak. Esetleg lehet, hogy baratokat kene cserelni...
2018. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A rockot általában a drogokkal/alkohollal illetve az elvont dolgokkal, vandalizmussal asszociálják. Szerintem emiatt van ez.

De ahogy észreveszem, hála istennek ez a hozzáállás csökkenő tendenciát mutat. Környezetemben senki nem néz ki azért mert rocker vagyok. Vagy lehet csak jó a környezetem :D

2018. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Azert mert olyan idegbeteg zene
2018. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én pl.nem ítélek el senkit,de nem szeretem a rock zenét.

Hőbörgős,agresszív,állandóan nagy frankómegmondós énekesek üvöltözik az élet nagy igazságait,meg ilyenek,szerintem gátlástalan csövizene.

2018. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Érthetetlen megközelítés!

Mi az hogy a "legtöbb ember"? A legtöbb népdalénekes, vagy a legtöbb operett-rajongó?

Milyen alapon ítélkezhetnek, vagy egyáltalán honnan tudhatnák, hogy Te rockot hallgatsz?

Odamegy az utcán egy idegen és megkérdezi milyen zenét hallgatsz? Ha nem Beethovent válaszolsz, akkor megvet vagy lenéz, talán letépi a füled?

Barátkozz olyanokkal akik rockot hallgatnak.

Talán már az is elég, ha felhagysz ezzel az üldözési mániával.

2018. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem uldozesi mania.

Termeszetes,hogy erdekli a dolog.

Remelem atvaltasz klasszikus zenere,mert a rocktol biztos nem szepul a lelked...valoban agressziv.

Tehat a belso tulajdonsagaid is deformalodhatnak.

Halal komolyan irom.

2018. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha neked pl. a Carmina Burana-tól tisztul a lelked, akkor csak hallgasd.

Engem kimondottan idegesít és agresszív zenének tartom. .

Pedig szeretem a klasszikusokat (is).

2018. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úristen mennyi tájékozatlan ember mer úgy kijelentéseket tenni, mintha az ő szava lenne az arany alapigazság.
2018. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Ha neked pl. a Carmina Burana-tól tisztul a lelked, akkor csak hallgasd." Régebben hallgattam és csodálkoztam, miért vagyok ideges folyamatosan...
2018. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7 es #9 hozzaszolo

En sem tudom azt a zakatolast hallgatni.

Erre gondoltam peldaul.


[link]

2018. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!