Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy próbálok...

Miért van az, hogy próbálok tisztességesen viselkedni mert erre neveltek erre folyton elitélnek? Senkit nem bàntok mindenkivel kedves vagyok.

Figyelt kérdés
Megkaptam a kedvesemtől hogy panaszkodnak ràm a szomszédok mert folyton hozzà jàrok és azt is mondtàk cigàny vagyok. Ez nagyon rosszul esett. Attól hogy sötét ruhàban jàrok még nem vagyok az sőt a bőrőm sem az. Anyàm arra nevelt legyek tiszteséges. Ezért udvariasan szoktam néha beszélgetni a szomszédokkal vagy köszönök. Jó persze volt mikor sokàig csengedtem mert kerestem a kedvesem mert elfelejtettem a találkozót e és ez talán még nem bűn. Miért kell azért is elitélni mert szeretem a koponyàs cucokat? Amíg nem bàntok senkit engem se bànts ön senki.

2018. máj. 18. 18:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elírtam nem én felejtettem el a talàlkozót hanem a kedvesem.
2018. máj. 18. 18:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert már olyan ritka és furcsa lett kedveskedni mint nem olyan régen bunkónak lenni
2018. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de a párodon ne lógj..ha ok nélkül leszól akkor emeld pápá-ra a kezed
2018. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a pàrom szidj le, hanem a szomszédok, hogy sokat vagyok ott.
2018. máj. 18. 18:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Bezzeg mikor ott laktunk 5en akkor nem zavartàk ott lakom.
2018. máj. 18. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A koponyás cuccok nagyon nem illenek össze egy cigánnyal? Ezt a párod mondta neked hogy a szomszédok rád panaszkodnak hogy sokat jársz hozzá????!! Hülye vagy te fiam nem kedves. Nem látod a fát az erdőtöl.
2018. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Előszőr is làny vagyok. Màsodszor a pàromnàl mondta a tulaja hogy panaszkodnak ràm a szomszédok mert szerintük sokat jàrok a kedvesemhez amikor még ott laktam nem zavarja őket. Az meg hogy miért jàrok leginkább feketébe annak oka van és én azért elsősorban mert szeretem a rock zenét. Történt velem egy dolog amit még a mai napig nem tudtam feldolgozni max csak elfogadni a helyzetet. De ezt nem szeretném részletezni. Koponyàs cucoktól meg nem leszek cigàny. Ilyet bàrki hordható.
2018. máj. 18. 19:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azért jàrok első sorban feketébe mert szeretem a rock zenét is. Fene a telefonom elírja amit akarok írni
2018. máj. 18. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért legyünk őszinték.

Én is aggódnék ha sötétbőrű rosszarcú alakok mászkálnának a lépcsőházban.

2018. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sötétbőrű csak egyszerűen rà szoktam a sötét cucokra. Na jó elmondom miért akkor talán jobban megérti teke, hogy miért lettem ilyen. Régebben színes ruhàkat hordtam de egy ideje fekrtéket sötéteket néha pirosat barnát vagy lilà5 kéket zöldet veszek fel de többnyire fekete. Volt egy pàrom kit nagyon szerettem akartunk gyereket terhes is lettem de sajna talàltam egy cisztàt is később elkaptam egy vírus fertőzést így elvetéltem. Aztàn jóval később a pàrom is szakitott velem. Idegileg kikészültem és kórhàzba kerültem a pszichiàtriàra mert élni nem akartam. Azóta elfogadtàk a tényeket hogy nem maradt meg a pici de a mai napig fàj ezért kezdtem első sorban sötét ruhàkat hordani aztàn azért mert megtetszett.
2018. máj. 18. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!