Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavar, ha a szexpar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha a szexpartneretek közösségi portálon más srác képeit is lájkolja, idegen pasikkal ismerős lesz vagy péntek este nincs fenn?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel pár hónapja szexpartnerek vagyunk, kb hetente találkozunk, a facebookon mindig megnézem mit csinál, és zavar, ha egy új sráccal ismerős lesz, vagy bármelyik fiúnak a képét lájkolja, és gyakran az is zavar, ha nincs fenn, mert nem tudom, hogy hol tölti a péntek estéjét. Mással is van ilyen? (tudom elég gáz, de nem tudom, hogy miért zavar ennyire, mivel szerelmes nem vagyok). F 24

2013. aug. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy szexpartnert először, utána majd eldöntöm, hogy zavar-e...
2013. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem lehetséges, hogy mégiscsak beleszerettél a szexpartneredbe?
2013. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De fiam igencsak beleszerettél a szexpartneredbe. Ez bizony szopóroller.
2013. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak félsz attól, hogy összejön valakivel és vége lesz a jó dolgodnak.

Miért nem viszed el te péntek este valahova?

Ha van valakid mellette, akkor nincs mit felhánytorgatnod neki.

Ha nincs, és neked mégis elég vele csak heti egy alkalom, akkor nézesd meg magad orvossal.

2013. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs fent közösségi oldalon igY nem zAvar..
2016. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!