Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Ti tennétek olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti tennétek olyat, amivel megbántjátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A párom elhívott kávézni egy lányt, mert érdekli,hogy hogy néz ki,s milyen...

Már nyáron tervezték a találkozót,de láttam,hogy a csaj többbet képzel ebbe,s a párom nem is igazán mondta neki,hogy nekem bizony barátnőm van. Ezért én finoman jeleztem,hogy először szóljon róla neki,s lás csodát a csaj eltűnt,nem akart már annyira találkozni.

A barátomat úgy tűnik még mindig érdekli,de állítólag csak ismerősként,nem csajként.

Nekem most itthon kell ülnöm,miközben tudom hogy találkoztak...mit gondoltok?



2016. szept. 29. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Miért engeded a pasid idegen csajokkal kávézni???
2016. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szólhatok bele azt mondta, nem tilthatom meg neki. Szabad szellem.
2016. szept. 29. 14:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc?


Toleranciából csillagos tizes. Gratula.

2016. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mentem volna kávézni egy lánnyal, akkor vittem volna magammal a barátnőm. Szerintem gondolkozz el rajta, hogy tényleg szeret-e téged.
2016. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit fog ez bennem változtatni, az biztos,hogy szomorú vagyok emiatt.

A józan eszem szerint miért ne lehetne valakivel barátilag találkozni, de ők nem barátok,nem is ismerik egy mást.

Kérdeztem miért érdekli...nem tudott rá válaszolni.

2016. szept. 29. 14:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így eleg gaz.

Lehet férfi és nő között barátság azt gondolom, de ha azt sem tudja megmondani minek találkoznak az baj.

Mivel együtt vagytok mehetnétek Ti is együtt ide-oda és, ha egy másik csajjal akarja mindezt úgy, hogy közben ott vagy neki és nem hanyagolod el őt az nem igazán frankó.

Megint más lenne, ha nem foglalkozol vele és olyan mintha ő nem is lenne akkor érthető, de itt pont nem ez a helyzet van úgy sejtem.


Én ha tudnék ilyenről úgy, hogy a lehetősége adott, hogy mi együtt legyünk és nem velem akar lenni, hanem másokkal van ilyen szinten elhagynám.

2016. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bánt az,hogy tudja,hogy ez nekem rosszul esik.

Bánt,hogy nem értem miért kell ez,minek egy újabb ismerős? Minek? Tudom,hogy sokkal fontosabb dolgokra kéne fordítania az idejét pl. tanulni a holnapi vizsgájára.

Bánt,hogy nem tudok rá haragudni, szeretem mindennél jobban, ezt ő tudja,s kihasználja.

2016. szept. 29. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kedves barátod nem barátkozni akart, hanem konkrétan randit szervezett le. Ha nem így lett volna, akkor előre közli a lány felé, hogy van baártnője. Ha te ezek után még a párodnak nevezed, nem foglak tudni sajnálni, amikor meg is csal, mert ez csak idő kérdése, majd amikor a következő lány nem szívódik fel a híred hallatán. Ez a pasi egyáltalán nem szeret vagy tisztel téged. Komolyan ez kell neked?
2016. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"A józan eszem szerint miért ne lehetne valakivel barátilag találkozni..."

Azért, bäszkikém, mert Evolúció bácsi nem azért teremtett nőt és férfit, hímet és nőstényt, hogy barátkozzanak egymással, hanem hogy szaporodjanak. Annyit meg nyilván te is tudsz, hogy milyen műveletek árán valósul ez meg.

2016. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meglepődök milyen naiv emberek vannak. Csávó konkrétan semmibe vesz, de mivel ezt te nem látod át még jó darabig szívni fogsz mellette.
2016. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!