Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavar titeket ha egy idegen fiú odamegy hozzátok, s egy rövidebb beszélgetés után már elhív randizni?

Figyelt kérdés

Szóval én olyan vagyok ha szimpatikus valaki odamegyek vele beszélgetni,legyen ez akár az egyetemen,könyvtárba stb...

Ha elhívnálak randizni kicsi ismeretség után az nem zavarna?Ha esetleg van barátotok akkor nem akadtok ki,hogy elhivtalak? amúgy 20 éves vagyok mielőtt valaki kérdezné,lassan 21.



2016. máj. 21. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Engem soha nem zavart, örülnék ha végre lenne ennyi férfiasság a pasik másik 95%-ában!
2016. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha inkább úgy fogalmazna, hogy "Beülhetnénk valamikor meginni valamit, mikor érsz rá?" sokkal szimpatikusabb lenne, mintha csak annyit kérdezne, hogy "Jössz velem randizni?"


Ez csak egy tanács, de szerintem legtöbbünknek inkább ez jönne be, mint a nyíltan randira hívás. Ne kérdezd, miért, én sem tudom. :D Csak szimpatikusabb.

2016. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem igen, de nem azért, mert hosszabban kellett volna beszélgetnie. Az zavar, hogy "puhítani" próbált a beszélgetéssel.
2016. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, amennyiben elfogadja a normális/udvarias elutasítást. Nincs rám írva, hogy van párom, nem várom el, hogy tudja, viszont ha ezt elmondom neki, akkor ennyi legyen elég. Egy vadidegen embernek - bármennyire kedves is - nem tartozom magyarázattal, hogy miért nem akarok randizni vele, ill. nem tartozom romantikus kötődéssel/érdeklődéssel iránta azért, mert kedves volt/jófej volt/beszélgettünk pár percet/...stb.

Ha ez rendben van, akkor természetesen nem fogok kiakadni. :P

2016. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felőlem hívjon de én tuti nem megyek el idegenekkel sehova. Nem az én stílusom. Meg általában ha kiteszem a lábam a házból akkor valami dolgom van és nem érek rá beszélgetni.
2016. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100x inkább így ismerkednék mint tinderen vagy ilyesmi...
2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4

Senkinek nem tartozol magyarázattal, hogy miért nem randizol vele. Ez nem olyan dolog, amit meg kell indokolni.

2016. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Bárcsak az összes férfi értené ezt... :)

2016. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem akadok ki, még akkor se, ha épp van barátom, elvégre ő honnan tudná?

Semmi gond nincs ezzel, max ha nem szimpatikus, vagy nem érdekel a dolog, elutasítom. Pár hete pont a könyvtárban találkoztam egy sráccal, igazából csak egy tollat adtam neki kölcsön, csak aztán sietnem kellett haza, és elfelejtettem visszakérni, meg hát most egy toll annyira nem is igazán érdekel, és pár napra rá megismert a kávézóban és visszaadta, úgy hívott el randizni. Tök aranyosnak találtam, de nem mentem el vele. De azért rendi volt.

2016. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ez attól függ hogy mennyire "jópasi" az illető
2016. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!