Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt állítja, hogy én...

Ha azt állítja, hogy én tetszem neki, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy fiú azt mondta, hogy én tetszem neki, de mindössze egyszer beszéltünk, viszont a legjobb barátnőmnek napi szinten küldözget képeket. Pl. ma egy olyat küldött neki, hogy a tükör előtt áll és az erős vaku miatt nem látszott a képből semmi, illetve lefotózta a tévéjét, ahogy valami filmet néz. Saját szememmel láttam ezeket a képeket. De küldött már neki hasas képeket, a helyeken ahol járt meg mit tudom én, hogy még mikről.


Mit csináljak ezzel a helyzettel? Eléggé rosszul érint..


2018. máj. 25. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
a helyekről*
2018. máj. 25. 22:36
 2/3 anonim válasza:
Csak húzza az agyad szerintem. A barátnőd mit szól ezekhez a képekhez? Úgy értem inkább a fiú mellett áll vagy melletted?
2018. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja, hogy fúj, hogy néz ki, röhög rajta,stb., de tudod, mondani bármit lehet, aztán meg ki tudja miről irkálnak titokban.
2018. máj. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!