Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit reagálna az a...

Szerintetek mit reagálna az a fiú, akinek tetszem, ha "újraalkotnám" az egyik képet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek tetszem és nemrég rakott ki magáról egy képet, és gondoltam, hogy "újraalkothatnám" azt. Rajta egy sima fehér póló volt, fekete bomberdzsekivel és egy téglafal előtt állt. Semmi extra a kép, könnyű lesz rekreálni.

Szerintetek hogy reagálna? Esetleg te hogyan reagálnátok ebben a helyzetben, ha te lennél a fiú helyében?


2018. máj. 10. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem publikálod azt a képet, csak neki küldöd el, szerintem nincs vele sok gondja.
2018. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy ezért személyijogok megsértéséért kapsz pár év börtönt csak azért mert tetszik egy fiú és kiakarod pingálni a képét és nyilvánosság elé tárod. Te tudod mit csinálsz 😉
2018. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy érezném, hogy nem voltam elég jó neked, ezért retusáltál rám/körém dolgokat. Mintha neked nagyobb cicit, vékonyabb derekat, és menőbb helyszínt kreálna valaki egy hétköznapi fotódon. Tetszene, vagy leforrázva éreznéd magad?
2018. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsikéim, ti teljesen félreértettetek! :)

A rekreálás alatt azt értettem, hogy magamról megcsinálom ugyan azt a képet, hasonló ruhákba, hasonló háttér előtt, stb.

[link] Ilyet szándékozok csinálni, nem személyi jogokat sérteni. (A képen kettő testvér látható, a jobb oldali lány ugyan abba a ruhákba újra elkészítette MAGÁRÓL a képet, mint a testvére. )

2018. máj. 11. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


"Fas#a"


Nekem max. ennyi lenne akkor a reakcióm. :D

2018. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ha egy fiú csinálná ezt, aki tetszik, akkor arra gondolnék, hogy ezek szerint én is tetszem neki, hogy ennyi energiát feccöl egy ilyen dologba. De ha nem tetszene, és úgy csinálná, akkor gáznak érezném és papucsnak.
2018. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!