Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem ennek a...

Szerintetek tetszem ennek a lánynak, vagy pont hogy nem?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, párkapcsolatban élek. Vonattal járok munkába, heti pár alkalommal látok egy fiatal lányt a vonaton, kb 10 évvel lehet fiatalabb nálam, láthatóan iskolába jár. Nagyon szép és nagyon szimpatikus, felfigyeltem rá, de ennyi. Nem szemeztem hosszasan vele, nem mutattam ki semmi érdeklődést, csak szimpátiát. Ezt ő is észrevette.

Ha látom, rápillantok, aztán olvasok tovább. Látom h ő is rámnéz, aztán elnéz másfelé. Egyszer odaültem vele szembe mert csak ott volt hely. Kérdeztem tőle h szia leülhetek e, nem válaszolt, nagyon zavart lett, végig kifelé bámult az ablakon.

Ha nagyon el akarna kerülni, akkor másik kocsiba szállna, de nem, mindig abba a kocsiba száll, ahol én mindig vagyok. Ha úgy ülök hogy szembe vagyunk egymással, akkor látom hogy néha rámpillant. Azt is látom, hogy ha netán elkapjuk egymás tekintetét, akkor hirtelen elnéz mellettem, mintha nem engem nézne, csak úgy arrafelé.

Nem akarok tőle semmit, de szivesen beszélgetnék vele utazás közben. Csak nem tudom eldönteni, tetszem e neki vagy pont hogy nem?



2018. febr. 12. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Többet szeretnél belelátni a történetbe. Szerintem nem tetszel neki.
2018. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom. Dehogy vagy Te férfi.
2018. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élsz. Minek foglalkozol akkor más lányokkal?
2018. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki azt javaslom hogy ne beszélgess vele ha nem akarsz tőle semmit. Neki csak rosszabb lenne. Tapasztalat
2018. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan a francból tudjuk?
2018. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most, ha csak beszélgetni akarsz vele, nem tök mindegy, hogy tetszel neki vagy sem? Egyébként minek kacsintanál más felé, amikor neked már van párod? Fel sem kellene merüljön benned ez a kérdés.
2018. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. Senki ne legyen álszent, a párkapcsolatban élők sem vakok.

2. Csak azért érdekel, hogy tetszem e, mert érdekel hogyan gondolkodnak a nők, mi mit jelent, mert ezt elég nehéz kiismerni.

3. Más nőkkel is beszélgetek a vonaton, aki szimpi. Aki nem az, azzal nem.

2018. febr. 12. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

En magambbol tudok kiindulni csak,nem tudom masok ilyen szituacioban hogyan cselekednek,vagy hogyan ereznek..ezert csak szubiektiv velemenyt tudok irni.

En sosem nezek meg tobbszor olyan embert,meg 3-4 pillantas erejeig sem,ha nem tetszik,vagy nem szimpatikus. Van,amikor nekem nem tetszo szemely nagyon bamul,es olyankor veletlenul oda pillantok,de utana tudatosan kerulom a "tekintetet" "figyelmet"... Ellentetben azzal aki tetszik.. Ritka,aki ugy tetszik meg,hogy csak lattam es nem beszeltem vele,de volt ra pelda.. es olyankor ha eszrevettem hogy a srac keresi a tekintetem,akkor orokke viszonoztam :D es nagyon tetszett a szituacio.Csak az nem tetszett,hogy nem jott oda...Pedig siman volt olyan,hogy amikor ossze akadt a tekintetunk,hosszu masodpercekig le nem vettuk egymasrol a szemunket...es ez meg sem volt eleg a sracnak,hogy oda jojjon hozzam... pedig nagyon de nagyon vartam mar :D

En azt tanacsolom,hogy szolits meg a lanyt..foleg a ha a kozeleben vagy.

2018. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!